Ana Sayfa Gündem 19 Temmuz 2023

İYİ Partili başkana saldıran isim bakın kim çıktı

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde partisinin ilçe başkanı Recep Toptaş’ın bir caminin müezzini tarafından saldırıya uğradığını duyurdu. “Kalbi kararmış bu müezzin hangi söylemlerden, kimlerden cesaret alıyor?”

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu, Twitter hesabında bugün yaptığı açıklamada, İYİ Parti Sivrihisar İlçe Başkanı Recep Toptaş’ın evinde bir caminin müezzini tarafından saldırıya uğradığını duyurdu. Kavuncu, şunları kaydetti:

“Eskişehir Sivrihisar İlçe Başkanı’mız Recep Toptaş, evinde saldırıya uğradı. Saldırgan kim, biliyor musunuz? Sivrihisar’daki bir caminin müezzini.

Daha önce ilçe başkanımızı ‘İktidara gelemezsiniz, boşuna uğraşmayın’ diye tahrik eden müezzin, yakın zamanda da ilçe başkanımıza ‘Seni öldüreceğim, evini yakacağım’ diye tehditler savurmuş.

Kalbi kararmış bu müezzin hangi söylemlerden, kimlerden cesaret alıyor? Her gün televizyona çıkıp, kendisine oy vermeyen insanlara hakaretler yağdıranlar kimlerse onlardan alıyor.”

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |