Ana Sayfa Gündem 10 Mart 2023

Av. Baran SARUHAN İYİ Parti’ye katıldı, rozetini Gn. Başkan Yrd. Koray AYDIN taktı

Alanyanın Tanınmış Avukatlarından Av. Baran SARUHAN , İYİ Parti üyesi oldu. Parti rozeti Genel Başkan Yardımcısı Sn….

Alanyanın Tanınmış Avukatlarından Av. Baran SARUHAN , İYİ Parti üyesi oldu. Parti rozeti Genel
Başkan Yardımcısı Sn. Koray AYDIN tarafından takılan SARUHAN, “İYİ Parti ailesine katılmaktan büyük bir
kıvanç duyuyorum” dedi.

Alanyanın Tanınmıs Avukatlarından Baran Saruhan , İYİ Parti’ye katıldı. Saruhan’nın rozeti, İYİ Parti’ Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcısı Koray
Aydın tarafından takıldı.

Saruhan , yaptığı konuşmada, “Beşinci kuruluş yıldönümüne haklı bir coşku ve gururla ilerleyen İYİ Parti ailesine böylesine anlamlı seçim sürecinde katılmaktan büyük bir kıvanç duyuyorum. Yıllarını Türkiye’nin her alanda yücelmesi ve Türk dünyasının bütünleşmesi için harcayan bir Avukat , bir düşünce insanı ve her şeyden
önce bir aile babası olarak burada olmamın sebebi vatan ve millet sevdasıdır” ifadelerini kullandı.

‘TÜRKİYEMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ BİR KIRMIZI ÇİZGİ OLARAK KABUL EDİYORUM’

Saruhan , konuşmasının devamında şunları söyledi:
“Bildiğimiz gibi ülkemiz gerçekleşen Depremler sebebiyle tarihinin en zorlu günlerini geçirmektedir Bu manada Ölenlere rahmet kalanlara baş sağlığı yaralılara acil şifalar diliyorum.

Ayrıca Milletimiz hayat pahalılığıyla boğuşurken gelir ve fırsat adaletsizliği baş göstermektedir. Yaşadığımız sorun çemberi günden güne içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.

Dünyadaki gelişmeler ve bölgemizdeki ateş çemberi, çok yönlü ve millet eksenli bir duruşu gerekli kılmaktadır. Bundan böyle temel gayem Türk milletinin bir arada refah ve huzur içinde yaşaması, adaletle yönetilmesi bilimin, Hukukun önderliğinde inanç ve insan sevgisi üzerinde yükselmesi olacaktır.

Buradan hareketle milletimizi kaygılandıran ve her geçen gün daha büyük bir tehdit haline gelen sığınmacı sorununa bu çatı altında son verileceğine inanıyorum.”

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |