Ana Sayfa Güncel 11 Eylül 2023

ULUMED’de anlamlı atama

ULUMED Uluslararası Uyuşturucu ile Mücadele Derneği Marmara Bölge Başkanlığına  Gazeteci Suna GÖL‘ün ataması dikkat çekti. Sürekli halkın…

ULUMED Uluslararası Uyuşturucu ile Mücadele Derneği Marmara Bölge Başkanlığına  Gazeteci Suna GÖL‘ün ataması dikkat çekti.

Sürekli halkın içinde olan haklın sorunları ile ilgilenen Halkçı Gazeteci olarakda bilinen Suna GÖL, ULUMED Uluslararası Uyuşturucu ile Mücadele Derneği Marmara Bölge Başkanlığına atanmasından sonra yaptığı açıklamalarda; “Geçmiş yaşantılarında suç işlemiş ve madde bağımlığı yaşamış kişileri bri araya geleren oluşturduklar suça yatkın olan ve madde bağımlılığı olan gençlerin meslek edinmeleri ve topluma kazandırılmalarına yönelik çalışmamıza başlamış bulunmaktayız. Yanı sıra tabiki de devlet destekli organizasyonlar toplum içinde suç işleyen ve madde bağımlılığı yaşayan ve suça yatkın olan gençlerin tespit edilmesi ve organizasyon bünyesinde rehablite edilerek tekrar topluma kazandılırması, bir vizyon olarak başlıca görevlerimin arasındadır.

Sevgili Başkanlarım Zeynel Küçükkaya ve Osman Tekin’e  bana bu yolda beraber yürüme fırsatı verdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |