Ana Sayfa Güncel 21 Eylül 2023

Türkiye Uyanış Partisi’nden Anlamlı Atama

Kuruluş Aşamasında olan, Türkiye Uyanış Partisi Genel Başkanı Celal İNCE‘nin imzası ile yayınlanan duyuruda, Gazeteci ve 27….

Kuruluş Aşamasında olan, Türkiye Uyanış Partisi Genel Başkanı Celal İNCE‘nin imzası ile yayınlanan duyuruda, Gazeteci ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Suna GÖL‘ün Türkiye Uyanış Partisi Genel Başkan Yardımcılığı ve Basın Sözcüsü olarak atandığı ifade edildi.

Yayınlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi; 

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin bekası ve gelecek nesillerimiz in geleceklerini teminat altına alabilmek onlara yaş anılabilir bir Türkiye icraa ve inşaa edebilmek için Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda örf ve adetlerimize bağlı vatanı bir dini ve mezhebi her ne olursa olsun her bir kesimi aynı çatı altında toplayıp emekli sinden tutun taki tarım işçisine kadar eşit ve adeletli bir ülke düzeni sağlamak doğrultusunda hedefimiz Tur’an ve kızılema ilkesi diyerek yediden yetmişi kucaklayacı bir zihniyet ve anlayışı ile sloganımız egemenlik kayıtsız şartsız milletindir diyerek kurucular kurulunda yer alan dava arkadaşlarımız ve genel başkan yardımcılarımız arasında da bir birinden kıymetli ve değerli insanlar bulunmaktadır.

Bunlardan birisi de Türkiye Uyanış Partisi Genel Başkan Yardımcısı  ve partimizin basın sözcüsü  olan saygı değer Suna Göl başkanımız da yer almaktadır.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |