Ana Sayfa Güncel 2 Şubat 2023

Siteyi ayağa kaldıran tacizci hakkında yeni karar

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bir sitenin girişindeki kedilere tekme atarken görüntülenen ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Aytuğ Koyuncu savcılığın itirazı üzerine yakalanıp tutuklandı.

Küçükçekmece Atakent Mahallesi’nde bulunan bir sitenin girişindeki kedilere 5 Ocak’ta tekme atan Aytuğ Koyuncu hakkında, tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkartıldı. Koyuncu dün gözaltına alınmış, daha sonra da Küçükçekmece Adalet Sarayı’na sevk edilmişti. Koyuncu, savcılık ifadesinin ardından, nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın itirazı üzerine, nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından şüpheli hakkında tutuklanmaya yönelik yakalama kararı çıkartıldı. Bunun üzerine Koyuncu tekrar gözaltına alındı. Adliyedeki işlemleri tamamlanan Koyuncu, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KOYUNCU: KEDİYE ZARAR VERME NİYETİM YOKTU

Aytuğ Koyuncu savcılıkta verdiği ifadede kediye zarar verme niyeti olmadığını iddia ederek, şunları söyledi:

“Benim aslında kedilere karşı bir nefretim yok. Ancak site yönetimi benim kedilere karşı olan hassasiyetimi bildiği için bilinçli olarak 25-30 kediyi site içerisinde besliyor, onların dışkılarını ve spermlerini gelip benim duvarlarıma sürüyorlar. Zaten kendileriyle birçok dava dosyamız var. Benim orada kediye zarar verme niyetim yoktu. Ancak site yönetiminin bana kediler üzerinden yaptıklarına karşı orada kediyi görünce site yönetimine karşı vermiş olduğum bir tepkiydi. Bir fırça olsaydı onunla onu dışarıya çıkaracaktım ancak benim verdiğim tepkiyle kedi öyle yukarı sıçrayınca o görüntüler oluştu. Zaten sonra dışarıya çıkarmaya çalıştım. Bu yaşananlardan dolayı çok üzgünüm.”

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp