Ana Sayfa Güncel 11 Mayıs 2023

Sinan Oğan’dan açıklama

Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesinin ardından Antalya mitingini iptal eden diğer cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın da çekileceği iddia edilmişti. Sinan Oğan attığı tweetle çekilme iddialarını yalanladı.

Sinan Oğan adaylıktan çekileceğini iddia eden gazeteci İsmail Saymaz’a yanıt vererek “Lütfen bizim üzerimize oynanmak istenen oyunlara alet olmayın!” dedi.

Oğan yaptığı sosyal medya açıklamasında “Türk milletinin aziz evlatları, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Son günlerde bize dönük artan provokasyon duyumları üzerine seçimin son günü herhangi bir olay yaşamak istemedik. O sebeple de bu akşam İstanbul’dayım. Haber Türk Tv’de. Yarın Ankara’da olacağım. Bize katılımlar bekliyoruz. Ankara’da olacağız. Lütfen bizim dışımızdaki hiçbir açıklamaya itibar etmeyiniz.” ifadelerini kullandı.

ÜMİT ÖZDAĞ’DAN SİNAN OĞAN AÇIKLAMASI
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan’ın çekileceği yönündeki iddialara yanıt verdi. Cumhuriyet’e konuşan Özdağ, Sinan Oğan’ın adaylıktan çekilmeyeceğini açıkladı.

ÜMİT ÖZDAĞ’DAN İNCE AÇIKLAMASI
“İnce’ye yapılan kaset operasyonudur. Bununla FETÖ Türk siyasetini hala şekillendirdiğini gösteriyor. İnce bir operasyona kurban gitmiştir. Kesinlikle böyle gitmemeliydi, direnmesi gerekirdi. Bunu tercih ederdim.”

“KUZEY’İN KRALI” PAYLAŞIMI
Sinan Oğan, “Daha yeni başlıyoruz” dedi, kendisini Game of Thrones dizisindeki Robb Stark ve Jon Snow karakterlerinin “Kuzey’in Kralı” tasviri ile gösteren photoshop çalışmasını paylaştı.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |