Ana Sayfa Güncel 16 Temmuz 2023

Bu ses kaydı CHP’yi karıştıracak: Atın gitsin bu adamın ne işi var

Değişim için Ankara’ya yürüyerek dikkatleri üzerine çeken Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na ait bir ses kaydı yayınladı. Kılıçdaroğlu ses kaydında Özcan için, ” Atın gitsin bu adamın ne işi var” diyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na istifa çağrıları yapan ve partisinin Ankara’daki genel merkezine “Adalet ve Değişim Yürüyüşü” yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu’na ait bir ses kaydı paylaştı.

Özcan’ın paylaşıma “İyi dinleyin lütfen… Sayın @kilicdarogluk
, dün partili gençler ile yaptığınız toplantıda benimle ilgili olarak’ “Arkasında hangi güçlerin olduğunu biliyoruz” ifadesini kullanmışsınız.
Arkamda herhangi bir “Gizli Güç” yok. Halkın gücü var. Ayrıca ben kimsenin maşası olmam. Amacım da gizli değil, “Değişimin Gn. Başkan’dan başlaması…” İddialarınızı ispatlayamazsanız, sizi yalancı ve müfteri olarak ilan edip, dava edeceğim. YETER ARTIK DÜŞÜN CHP’NİN YAKASINDAN…” notunu düştüğü ses kaydında Kılıçdaroğlu şunları dile getiriyor:

“ARKASINDA KİMLERİN OLDUĞUNU GAYET İYİ BİLİYORUM”

“Atın gitsin bu adamın ne işi var. MYK ile oturduk karar verdik. Partiden atılması için ihracı için Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk ettik. Yüksek Disiplin Kurulu ‘hayır biz 1 yıl süreyle partiden ihraç ederiz’ dedi. Peki dedik bizim etki edecek halimiz yok. Şimdi kalktı başka bir şeyler yapıyor. Arkasında kimlerin olduğunu, neden bunları yaptığını da gayet iyi biliyorum. Parti içinde gereksiz bir tartışma olmasın diye dillendirmiyoruz.”

ERDOĞAN’A ÇAĞRI

Ses kaydının ardından bir paylaşım daha yapan Özcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrıda bulunarak “Baykal’ın kaset kumpası ile gidişi,yerine @kilicdarogluk nun gelişi nasıl oldu? Bu işin arkasında AKP mi vardı? FETÖ mü, başka güçler mi…kimler yaptı? Artık bunu açıklamak CHP nin de, nemalanan AKP hükümetinin de boynunun borcudur. @RTErdogan .Herkesi dürüst olmaya davet ediyorum!!” ifadelerini kullandı.

Sürücü Kursu

İlginizi çekebilir

Halk TV karıştı

Halk TV karıştı

Tema Tasarım |