Ana Sayfa Güncel 30 Ocak 2023

34 YILDIR ŞAMPİYON SPORCULAR YETİŞTİRİYORUZ

22-29 Ocak 2023 tarihinde Şanlıurfa’da yapılan TÜRKİYE Kick Boks Şampiyonasına Kibaroğlu Spor Kulübün’den Bir Antrenör Bir Sporcu…

22-29 Ocak 2023 tarihinde Şanlıurfa’da yapılan TÜRKİYE Kick Boks Şampiyonasına Kibaroğlu Spor Kulübün’den Bir Antrenör Bir Sporcu ile Katıldık, Antrenör Esra KİBAROĞLU, Sporcumuz Hatice ASLAN ile bir ilki gerçekleştirdiler, Her Sporcunun hayali olan (Duble) Çifte TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNU Kazandık, 60 kg Lıght Contact branşında dört maç ve 60 kg Kick Lıght Contact branşında dört maç Alarak Toplamda 8 maç kazanarak iki dalda Türkiye Şampiyonu olmuş ve bir ilke imza atmıştır.

Bir Türkiye Kick boks şampiyonası daha geride kaldı artık geleceğe bakacağız. Kick boks milli takımına girmek için güzel bir avantaj elde ettik iyi hazırlandık çok çalıştık inandık ve başardık. Bu başarıda emeği geçenler başta spor kulübü antrenörlerimize ve kazanmamızda büyük payı olan sporcumuza birlikte Türkiye Kick boks şampiyonasında görevli Antrenörümüz olan Sn Esra KİBAROĞLU’na ve Hakan KİBAROĞLU’na sparing partnerlerine ve öğrenci velimize ilgi alaka gösteren KİBAROĞLU SPOR KULÜBÜ AİLESİNE ve Sporcumuz Hatice ASLAN’a çok teşekkür ediyor, başarılarımızın artarak devamını diliyoruz.

KİBAROĞLU SPOR KULÜBÜ’NÜN KISA TARİHİ (SATILMIŞ KİBAROĞLU)

1976 yılından 1988 yılına kadar sporcu ve öğrencilik dönemi geçiren Satılmış KİBAROĞLU 1988 yılında KİBAROĞLU SPOR KULÜBÜNÜ kurdu. O günden beri Türk Spor kamuoyuna hizmet vermektedir. 13 yıl boyunca Kick Boks federasyonu teknik kurul üyesi yüzlerce antrenöre özel antrenman dersleri vermiştir. Günümüze kadar 80.000 üstü sporcu ile çalıştık sayısız Dünya Avrupa Türkiye Şampiyonu Sporcular çıkarttık yarım asıra yaklaşan spor kuruluşu olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Ülkemizi ve Bayrağımızı temsil eden sporcular yetişdirdik. Yıllardır aynı şevkle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Kick Boks’ta şampiyon Sporcularımız 1- İbrahim ÇİÇEK 3 defa Dünya Şampiyonu 2- Dilara Buse ÇELİK Dünya Şampiyonu 3- Melda SEÇKİN Dünya 3. olarak tarihe altın harflerle yazılan başarılarımız için gururluyuz.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |