TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN



Ana Sayfa Yazarlar 21.03.2022 273 Görüntüleme
FINAL YAKLASIYOR-KAPITULASYON / ATLAR SEKERI SEVER VUR KIRBACI HIZLI KOSSUN

FINAL YAKLASIYOR-KAPITULASYON / ATLAR SEKERI SEVER VUR KIRBACI HIZLI KOSSUN

Ukrayna tükendi bitti simdi barıs geliyor hangi barıstan bahsedilyor

Şartlar:
Rusya barış için şartsız kapitulasyonu ve ayrıca tarafsız ve bagımsız bir devlet yönetim Modeli istiyecektir.
Rusya, Ukrayna’nın doğusundaki ayrılıkçı bölgeleri bağımsız olarak tanıyor Rusya, Ukrayna’nın doğusunda kendi ilan ettiği Luhansk ve Donetsk Halk Cumhuriyetlerini bağımsız olarak tanıdı, Vladimir Putin bu konuda bir kararname imzaladı bile.
Eh yani ne kaldı geriye evet dogru Kırım, Vlademir Putin icin 21 Mart 2014 tarihinde bu anlaşma Rusya Federasyonu Konseyi tarafından onaylanmıştır. O zamandan beri Rusya Federasyonu, Kırım Cumhuriyeti ve Sivastopol’u Rusya’nın bir parçası olarak görüyor ve simdi hak idda ediyor.
Ukrayna da mevcut Yönetim yani Zelensky ve Bakanları geri cekilcek, bunun yerine batıya bakmayan bir yönetim anlayısiıgetirilecek.
Diyorsunuzki bunlar ne zaman olacak söyleyeyim seyredin görün pek yakında hepimiz bunlara tanık olacagız.
Simdi bu nedir, diye soranlar vardır icimizde, kıymetli okurlarim bu yeni dünya düzeni bunların temelleri yıllar önce atıldı ve adım adım illerliyorlar, Kıymetli Büyügüm Saygideger Devlet Bahceli Bey mevcut durumun farkındalar, burda Cumhur itifakı gerekli olan hamleleri yapmaktadır, Kıymetli MHP Genel Baskanim Devlet Bahcelinin dedigi gibi küreselci degiliz, eyamcı degiliz, hele entrikaci hic degiliz, oncu degiliz, buncu degiliz, hamdolsun kaynagını Türkistan Ülküsünden bulmus Türk Milliyetcileriyiz.

Peki bu savasın kimlere ne faydası ve kimlere ne zararı oldu hic düsündünüzmü, örnegin USA Avrupaya mesajını verdi bensiz yapamazsin dedimi dedi yaptirimlari ile bunu gösterdimi gösterdi

Baska neler oldu / aciz Nato ve USA Rusyanın gücünü ölctü, peki Vlademir Putin gercek gücünü ortaya koydumu hayır.

Bu zaman dilimi icersinde Rusya Asya Ülkeleri ile yeni ekonomik sözlesmeler imzaldı örnegin Hindistan ile cazip bir fiyata ham Petrol sözlesmesi yapıldı.

Rusya ve Cin Cumhuriyetleri yeni sözlesmelere imza atılar, bir düsünün bakalım Rusya Barıs görüsmelerini Jerusalem de neden yapma taraftari degil cünkü orada cıkacak kararlar rusya icinde huzursuzluk yaratır sizlerinde bildigi gibi rusyanın 5/1 en az ya yahudi yada Yahudi inancına tabi kisilerden olusur.

Lütfen satırlarımı dikkatle okuyunuz, Cumhur itifakı bu durumu cok önceden görmüs olmalı Türkiyenin önünde iki yol vardı ya bu oyuna katilacak ve rolünü aldıgında kaybedecekti, yada oyun bozacaktı, iste Türkün farki bizimle oyun oynayamazsın, özümüze herdaim geri dönmüsüzdür.

Cumhur itifakinin Politikasini elestiren muhalefet simdi birdaha otursun ve düsünsün Türk Askeri neden Suriyedeydi…….. Uyan Uyan Türkiyem teksin senden baska yar bulamayiz bir olalim diri olalim.

Mizah:
Kiymetli Meslektasim Genel Yayin Yönetmenimiz Ferhat Aydogan’in 9 Yasinda Evladi ile tanistim adini sordum Toprak dedi ne güzel bir isim, dedimki ‘’isiminin kiymetini bil Evlat,, TORAK ANADIR, TOPRAK CANDIR, TOPRAK VATANDIR………………..(Allah sihatli uzun mutlu ehli beyti ömürler versin yigenime)

Dikkat edelim cember daraliyor, tüm bu gelismeler Türkiye’yi dogrudan ilgilendiriyor 2023 Türkiyesini istemeyenler var ama olacak insallah, bundan böyle Yurt dısındaki yasam sartlarını cok iyi bilen biri olarak sizleri gerceklerle bulusturacagim, her duydugunuza ve her okudugunuza temah etmeyiniz, dikkatli olunuz unutmayınız 25 Gün evvel komsumuz Ukrayna
Toprak bütünlügünü ve bir cok degerlerini kaybetti gec de olsa kime güvenmemesi gerektigini
Ögrendi mavi gözlü sari saclıara, cünkü onlar icin dünyada yine en büyük barıs icin mücadeleyi Siyah Saclı karagözlü ler vermekte.

Gecmiste Vatan icin agır bedel ödeyenler ve simdi yasayanlar ve yasamayanlar rahat olunuz
emekleriniz insallah bosa cikmayacaktır Vatan size minettar.

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği:


Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp