Ana Sayfa Spor 27 Ocak 2022

Yakup Alperen Kaysi Türkiye Şampiyonu Oldu

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü Sporcusu Yakub Alperen Kaysi Türkiye Şampiyonu oldu. Türkiye…

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü Sporcusu Yakub Alperen Kaysi Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye Kickboks Federasyonu 2022 faaliyet programında yer alan Büyükler, Gençler,Yıldızlar, Minikler Türkiye Kickboks Turnuvası Milli Takım kriterlerinin ilk ayağı 19-27 Ocak 2022 tarihleri arasında Ordu ilinde yapıldı.

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü sporcusu Yakub Alperen Kaysi gençlerde ilk senesi ve düşük kg olmasına rağmen 51 kg. genç erkekler Full Contactta Yakub Alperen Kaysi zorlu rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü
ve Milli Takım Antrenörü Şenol Kaysi açıklamasında bu müsabaya çok iyi hazırlandık ve çalışmamızın karşılığını Altın Madalya ile sonuçladık. Sporcumuzun sıradaki müsabakası önümüzdeki aylarda İstanbul ‘da yapılacak olan KickBoks Dünya kupasına katılacak olup İnşAllah ordada Şampiyon olarak Milli Takımı temsil etmeye hak kazanarak Hedefimiz Ülkemizi yurt dışında en iyi şekilde temsil ederek Bayrağımızı dalgalandırıp İstiklal Marşımızı okutmaktır.
Sporcumuzu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca anısına düzenlenen merhum Halil Dürüst as başkanımızında ruhu şad mekanı cennet olsun dedi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp