TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİNAna Sayfa Gündem 11 Mayıs 2022

Türkiye’de Hayvancılık Sektörü Üzerine Ödülü Alcaklar

Türkiyede yeni yayın hayatına girecek olan GENÇ Tv’in lansman ödül gecesinde kimlerin ödül alacağı çok konuşulurken,kulislerde ismi…

Türkiyede yeni yayın hayatına girecek olan GENÇ Tv’in lansman ödül gecesinde kimlerin ödül alacağı çok konuşulurken,kulislerde ismi geçen bir diğer yatırımcı firma belli oldu.

Burdur’da hayvancılık sektöründe entegre tesisi oluşturan Kayalar Group İthal ve Yerli Hayvancılık Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya en çok konuşulan isim oldu.

Hilton otelinde düzenlenecek olan ödül gecesine ünlü iş adamları,sanat dünyası ve spor dünyasının en önemli isimleri yer alırken.Külliyede önemli isimlerin de katılım sağlanacağı bakan ve bakan yardımcılarının yanı sıra üst düzey bürokratın da bulunacağı yemekli müzikli lansman gecesi için hazırlıklar halen devam etmektedir.

Genç Tv yöneticileri Ferhat Aydoğan ve Metin Gire’nin açılış konuşması ile yer bulacağı bu anlamlı ve özel gecede ünlü sunucuların sunumu ile ünlü sanatçıların sahne alacağı gecede ödül alacak bir diğer isim Burdur’da iş insanı olan Mehmet Kaya’ya ödül takdim edilecek.

Sürücü Kursu

İlginizi çekebilir

Yeni vaka sayısı arttı

Yeni vaka sayısı arttı

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp