Ana Sayfa Güncel 11 Mayıs 2022

YENİLİĞE DAVET

Yenilik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Elif Karakuş, Yeniliğe Davet başlıklı açıklamasına şu ifadelerde bulundu; “Değerli arkadaşlar Yenilik…

Yenilik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Elif Karakuş, Yeniliğe Davet başlıklı açıklamasına şu ifadelerde bulundu;
“Değerli arkadaşlar Yenilik Partisini 20 temmuz 2020 tarihinde kurduk ve yaklaşık, 2 yıldır çığ gibi büyümekteyiz. Bu bizlerin inancıyla, alın teriyle bizlerin yeniliğe duyduğumuz güvenle hayata geçti. Tabi en önemlisi milletimizin desteğiyle bugün kongrelerimizi yapıyoruz. Başta YENİLİK gönüllüleri olmak üzere milletimize minnettarız, teşekkür ediyoruz. Bizler yaklaşık iki yıl önce yeni bir ufka, yeni bir geleceğe yürüme iradesi gösteren Sn. Genel Başkanımız Öztürk Yılmaz ile yola çıktık. Bugünde yeni bir ufku milletimizin önüne koyan, yeni bir dünyanın ve geleceğinin mümkün olduğunu gösteren Sn. Genel Başkanımızı ve yol arkadaşlarımı saygıyla selamlıyorum. 2 yıl önce birdik şimdi binler olduk. İnşallah önümüzde de milyonları kucaklayacak bir ufuk doğuyor. Bugün milletimize yarınlar için umut veren Yenilik partimizin bütün Türkiye’ye mesajını iletmek için Halkımızlayız.
Mesajımız belli ve net, derdimiz belli, ufkumuz açık ülkemize adalet, güven, refah ve huzur gelecek. Milletimizin yüzü gülecek. Esnafımızın kazancı bereketlenecek, işçimizin emeği değerlenecek, Gençlerimizin umudu artacak. Çiftcimiz ekebilecek evine ekmek götürebilecek, çocuğunu okutabilecek.
Milletin yüzü gülecek. Türkiye’ye huzur ve YENİLİK gelecek.

Bizler gecmişi değil geleceği, nefreti değil sevgiyi, öfkeyi değil merhameti, korkuyu değil adaleti, sefaleti değil refahı konuşmak için buradayız.
İstiklal marşımızdan feyz alarak” KORKMA“! diye haykırarak yola çıktık .Herkes sinsede bir kenara çekilsede, herkes sussada herkesi sustursalarda, bizler susmayacağız .hakkı haykıracağız, hakikati haykıracağiz.
Bu duygu ve düsüncelerle Halkımızı, Milletimizi Yenilik Partimizin Onurlu yürüyüşüne destek vermeye davet ediyor Hepinize Saygılarımı sunuyorum .”

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Takip Et Twitter
WhatsApp