Ana Sayfa Güncel 3 Nisan 2022

YAKUB ALPEREN KAYSİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

GÖLBAŞI’NDAN BİR YILDIZ DOĞUYOR MİLLİ SPORCU YAKUB ALPEREN KAYSİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü sporcumuz her katıldığı müsabakada madalya kazanıyor turnuvadan turnuvaya başarıdan başarıya koşuyor, 2022 Ordu ilinde yapılan Türkiye Kickboks Turnuvasında 51 kg genç erkeklerde Türkiye şampiyonu oldu. 2021-2022 MEB Liseler arası Taekwondo il seçmesi müsabakasında 2. oldu.
2021 Liseler arası Boks il seçmesi 1.si oldu.

16- 20 Mart 2022 tarihleri arasında Şefik Tetik Boks Salonunda Yapılan 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Boks Turnuvasına katılan sporcumuz Yakub Alperen Kaysi 46 Kg. Yıldız Erkeklerde 2 maçınıda nakavtla kazanarak şampiyon oldu.

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü Başkanı ve Kulüp Antrenörü Şenol Kaysi sporcumuz bu kez Şehitlerimiz anısına yarışarak yine çok şükür altın madalya kazandı. Sporcumuz Taekwondo, KickBoks, Boks branşlarında başarıdan başarıya koşuyor. Önümüzdeki müsabakalar Taekwondo, Boks ve KickBoks Türkiye Şampiyonası ve
12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul ilinde yapılacak olan KickBoks Dünya kupasında yarışarak İnşAllah ordada Şampiyon olarak Altın madalya kazanıp, Dünya Şampiyonasında Ülkemizi temsil etmeye hak kazanacak. Hedef Dünya şampiyonu olacak Ay Yıldızlı Bayrağımızı Dalgalandırmak ve İstiklal Marşımızı okutmaktır dedi.

 

Sürücü Kursu

İlginizi çekebilir

Ege’de  Şiddetli Deprem!

Ege’de Şiddetli Deprem!

Tema Tasarım |