TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİNAna Sayfa Güncel 14 Mart 2022

SPOR TESİSLERİ DOLDU, TAŞTI

Altındağ’da geçtiğimiz ay coşku dolu bir törenle açılışları yapılan spor tesisleri doldu taştı. Altındağlı gençler spor tesislerine…

Altındağ’da geçtiğimiz ay coşku dolu bir törenle açılışları yapılan spor tesisleri doldu taştı. Altındağlı gençler spor tesislerine akın etti.

Altındağ’da spor atağa kalktı. Yaklaşık 1 ay önce coşkuyla açılan dev spor tesisleri, Altındağlı gençlerden büyük ilgi gördü. Altındağlı gençler, ücretsiz spor kurslarına kayıt yaptırmak için adeta birbirleriyle yarıştı. Yıldıztepe Mahallesi Spor Tesisi’nde verilen tekvando kurslarına 426 genç kayıt yaptırdı. Gençler en büyük ilgiyi ise judoya gösterdi. Beşikkaya Mahallesi Spor Tesisi’nde verilen judo kurslarına 500 genç kayıt oldu.

“HAYALLERİMİZ GERÇEK OLUYOR”

Altındağlı gençlerin spor tesislerine gösterdiği ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Bu dev tesisleri Altındağ’a kazandırmak için yola çıktığımızda bir hayalimiz vardı. Geleceğin şampiyonları buralardan çıkacak demiştik. Şimdi görüyorum ki, bu hayalimize çok yakınız. Gençlerimiz çok azimli, çok istekli… Spor yapmak için can atıyor, başarıya ulaşmak için ter döküyorlar. Hepsine çok inanıyor ve çok güveniyorum. Bu tesisler sayesinde inanıyorum ki, geleceğin şampiyonları Altındağ’dan yetişecek”dedi.

Altındağlı gençleri ücretsiz spor kurslarından faydalanmaya davet eden Başkan Balcı “Sporun ve sporcunun destekçisi olmaya her zaman devam edeceğiz”ifadelerini kullandı.

YENİ SPORCULAR BEKLENİYOR

Altındağ Belediyesi Spor Tesislerine kayıt yaptırmak için Altındağ’da ikamet ediyor olmak yeterli… Beşikkaya Mahallesi Spor Tesisi’nde verilen judo derslerine ve Yıldıztepe Mahallesi Spor Tesisi’nde verilen tekvando derslerine 1’nci sınıftan itibaren öğrenci kabul ediliyor. Kurslar ile ilgili detaylı bilgi için spor tesislerini aramak yeterli…

Beşikkaya Spor Tesisi

377 12 33

Yıldıztepe Spor Tesisi

340 34 91

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp