Ana Sayfa Güncel 21 Nisan 2022

Soylu’nun bu atamaya canı sıkılacak… AKP’yi bakın kim tanıtacak

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın gözü önünde polise tokat atan AKP Milletvekili Tülay Kaynarca, partinin tanıtım ve medya başkan yardımcılığına getirildi…

AKP İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca partinin Medya Tanıtım Başkan Yardımcılığına getirildi.

Tülay Kaynarca bir komisere tokat attığı olayla gündem olmuştu.

TOKAT OLAYINA TAKİPSİZLİK KARARI

4 Mayıs 2011 günü İstanbul ili, Arnavutköy ilçesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Arnavutköy Devlet Hastanesinin açılışı sırasında dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan’ın gözü önünde Komiser Nuri Çağlayan’a tokat atmıştı.

Polis memuru kendisine atılan tokattan sonra darp cebir raporu alarak milletvekili adayı Tülay Kaynarca’yı Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığının 2011/14846 sayılı şikayet dosyasına vermiş olduğu dilekçe ile şikayet etmişti.

Dosya hakkında takipsizlik kararı verilmişti.

HAKAN ŞÜKÜR İLE FOTOĞRAFLARI

Öte yandan Medya Tanıtım Başkan Yardımcılığına getirilen Tülay Kaynarca’nın sık sık FETÖ firarisi eski AKP’li Hakan Şükür ile geçmiş yıllarda programlara katılması da dikkat çekti.

Söz konusu fotoğraflar sosyal medya paylaşımlarına da yanısıdı.

Ayrıca Tülay Kaynarca’nın iki oğlu ve bir kızı olmak üzere üç çocuğunun üçünün de FETÖ’den kapatılan Silivri Fatih Koleji mezunu olduğu öğrenildi.

ARŞİVİNİ SİLDİRDİ

Odatv, Tülay Kaynarca’nın polise tokat attığı o anların videosunu ve haberlerini araştırmak isterken ilginç bir detaya daha rastladı.

Tülay Kaynarca’nın aradan geçen 11 yıl boyunca olaya ilişkin tüm haberleri, yazıları ve videoları sadece haber sitelerinden değil, sosyal medya organlarından da sildirdiği ortaya çıktı.

Konuyla ilgili Google’da da arama yapıldığında olaya ilişkin haberlere rastlanmıyor.

İşte silinmeden kalan bazı haberler:

SÜLEYMAN SOYLU İLE OLAN KORONA VAKASI
Ayrıca AKP’li vekil Tülay Kaynarca’nın adı Süleyman Soylu’nun koronaya yakalanmasında da geçmişti.

Ailesinde korona vakalarının olmasına rağmen Süleyman Soylu ile aynı toplantıya katılan Tülay Kaynarca’dan sonra Bakan Soylu’nun da testi pozitif çıkmıştı.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Takip Et Twitter
WhatsApp