TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİNAna Sayfa Güncel 21 Mayıs 2022

“Selçuk Tepeli kovuldu iddiası”… Selçuk Tepeli kovuldu mu?

FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, çiftçilerin zor durumu anlattığı haber sırasında sinirlerine hakim olamadı ve elindeki kağıtlarla bardağı fırlatarak yayından çıktı. Bu gelişme sonrasında AKP’li Cihan Saraç, Selçuk Tepeli’nin kovulduğunu öne sürdü. Odatv’ye konuşan Fox TV üst yöneticileri ise kovuldu iddialarını yalanladı ve bu durumun hiç konuşulmadığını ifade ettiler.

Selçuk Tepeli, çiftçilerin sorunlarını dile getiren haberin ardından sinirlerine hakim olamadı. Haberin yayınlanmasının ardından “Geç abi geç” diyerek yönetmene seslenen Selçuk Tepeli elindeki kalemi, ardından da bardağı fırlattı.

Selçuk Tepeli’nin bu anları sonrasında AKP’den iki kez milletvekili adayı olan Cihan Saraç, sosyal medya hesabından bir iddia ortaya attı. Cihan Saraç“Fox TV’nin bardak fırlatan artist Sunucusu Selçuk Tepeli kapının önüne koyulmuş. Doğrusu buydu” şeklinde mesaj yazdı.

Odatv, konuyu Fox TV üst yöneticilerine sordu. Fox TV yöneticileri Selçuk Tepeli’nin kovulduğu yönündeki iddiaları yalanladılar. “Oturdukları yerden attıkları mesajlarla yalan yayıyorlar” diyen yöneticilerin tamamı, Selçuk Tepeli’nin işine son verilmesi gibi bir durumun hiç konuşulmadığını da yinelediler.

RTÜK’E ÇAĞRI YAPAN AKP’Lİ

AKP MKYK Üyesi Mücahit Birinci de RTÜK’e çağrı yaptı. Twitter’dan paylaşım yapan AKP’li Birinci, “İzleyiciye bardak fırlatıp, edep dışı hareket yapan insansının bu fiili nedeniyle, RTÜK’ün, Fox TV kanalına, kapatma dahil, tüm tedbirleri en kararlı haliyle uygulamasını vatandaş olarak bekleriz” ifadesini kullandı.

Mücahit Birinci, ayrıca şu ifadeleri kullandı: “Fox TV Selçuk Tepeli’yi kovmuş. Yetmez… En ağır müeyyide bu kanala uygulanmalıdır. Bundan sonraki adım ne, kameralara mı girişeceksiniz?”

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp