Ana Sayfa Güncel, Öztürk Yılmaz 13 Kasım 2022

ÖZTÜRK YILMAZ: ERDOĞAN ERKEKSEN KARŞIMA GEL! SENİNLE MUSUL KONUSUNU AÇMAK İSTİYORUM!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Yenilik Partisi 1. Olağanüstü Kurultayında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek, “Erdoğan’a sesleniyorum, seninle Musul konusunu açmak istiyorum. Eğer erkeksen şimdi sen karşıma gel, seninle konuşmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de yeni bir dönemi Yenilik Partisi ile başlattıklarını ilan eden Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Yenilik Partisi 1. Olağanüstü Kurultayında flaş açıklamalarda bulundu.

ÖZTÜRK YILMAZ: BİZİ IŞİD’E SATTILAR!

Yenilik Partisi 1. Olağanüstü Kurultayında IŞİD ile anlaşıldığını dile getiren Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Bakın 101 günlük esaretten biz kurtulmadan önce hatanın başkonsoloslukta yani ben de olduğunu söylediler. Niye biliyor musunuz? Çünkü benim gelmeyeceğimi kabul ettiler ve bizi IŞİD’e satmışlar, IŞİD ile anlaşmışlar. Musul konsolosluk baskınının da ne olduğunu ben çok iyi biliyorum ama burada konuşmak istemiyorum.” dedi.

ERDOĞAN ERKEKSEN KARŞIMA GEL!

Öte yandan Yenilik Partisi’nin namussuzlara karşı namusluların mücadelesi olduğuna işaret eden Yılmaz, “Yenilik partisi namussuzun üzerine yürüme harekatıdır. Namussuzu diz çöktürme harekatıdır. Erdoğan’a sesleniyorum, seninle Musul konusunu açmak istiyorum. Eğer erkeksen şimdi sen karşıma gel, seninle konuşmak istiyorum. Erdoğan seninle konuşmak istiyorum.” Şeklinde konuştu.

ERDOĞAN KARŞIMA ÇIK KARŞIMA!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen Öztürk Yılmaz, ayrıca dışişleri, içişleri ve savunma bakanına da işarette bulunarak, “Öyle yandaş yandaş basın mensuplarını ve kameralarını önüne dizip uçaklara bindirip yedirip içirip rüşvet vererek konuşma. Erdoğan karşıma çık, karşıma. Senin Dışişleri Bakanı vize ofisleri kurmuş vize satıyor. Senin içişleri bakanın uyuşturucuyla iştigal oluyor. Senin savunma bakanının bütün sınırları açmış.” Dedi.

ALTILI MASAYA GÜVENMEYİN, ERDOĞAN’DAN KORKMAYIN!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz konuşmasını, “Korkmayın. Allah’tan korkun Erdoğan’dan korkmayın. Altılı masaya da güvenmeyin. Türkiye’de yenilik olacak değişim olacak. Erdoğan yargılanacak, korkmayın.” diyerek bitirdi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Phone
WhatsApp