Ana Sayfa Güncel 22 Mart 2022

Muğla Dalaman’da Uzman Çavuşun Arabasına “ÖLÜM” yazıldı

A Haber Ajansı’nın genel yayın yönetmeni olan Gazeteci Ferhat Aydoğan ; Uzman çavuşlara karşı son dönemlerde yaşanan…

A Haber Ajansı’nın genel yayın yönetmeni olan Gazeteci Ferhat Aydoğan ; Uzman çavuşlara karşı son dönemlerde yaşanan olaylar Türkiye gündeminden düşmüyor dedi.

Geçtiğimiz günler de vatanı için en ön cephede çarpışan Uzman Çavuşa bir Doktor tarafından yapılan saldırı yüreğimizde taze dururken Gazeteci Ferhat Aydoğan’ın paylaşımı ile Muğla Dalaman’da yine bir uzman çavuşa saldırı haberi ajansımıza geldi.

Son 6 aydır Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarı dolu operasyonları bir kesim vata hainin canını sıkacak olmalı ki uzman çavuşlar üzerinden TSK’ya baskı yapılmaya çalışılıyor. Bir takım yaşanması mümkün durumları medya gücünü kullanarak şerefli TSK’yı uzman çavuşları gösteren baskı ve yıldırma politikasına gidilmek istenmektedir. Barış kalkanı , Fırat harekatı , Ege , Ak deniz operasyonları , Karadeniz çıkarması gibi operasyonların psikolojik ve kitlesel olarak yıpratılmak istendiği artık daha çok netleşmektedir.

Bugün Dalaman’da ise Uzman çavuşumuzun evinin önünde duran aracının üzerine kan ile ‘’ ÖLÜM ‘’ yazıldığı ortaya çıktı. Bu saldırı Türkiye Cumhuriyeti Devletinin her bir bireyine yapılmış saldırıdır . Aydoğan bu yapılan saldırılar için ‘’ Şerefli TSK askerinin arabasına ‘’ ölüm ‘’ yazan soysuz anasının fistanlarını giysin de öyle gezsin ben pişmanım desin’’ diyerek bu haberin takipçisi olacağımı herkes bilsin az dan az çok tan çok gider diyerek özellikle altını çizdi.

Sürücü Kursu

İlginizi çekebilir

Sunum yaptı Dolar uçtu

Sunum yaptı Dolar uçtu

Tema Tasarım |
Takip Et Twitter
WhatsApp