Ana Sayfa Güncel 9 Mayıs 2022

Mhp’li Vekilden Halkbank’a yazılı talep

Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Bünyan ilçe merkezine Halkbankası Şubesi açılması ile ilgili Halkbank Genel Müdürlüğü’ne talepte bulundu.

Kayseri’nin Bünyan ilçe merkezine Halkbankası Şubesi açılması ile ilgili Halkbank Genel Müdürlüğü’ne talepte bulunan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy yazılı olarak ilettiği talepte; “Kayseri İli’ne bağlı Bünyan İlçesi, 30.099 nüfusu ve 1306 m2’lik yüz ölçümü ile Kayseri’nin en gelişmiş ilçelerinden bir tanesidir. İlçede bulunan önemli kamu kurum ve
kuruluşlardan dolayı ikameti ilçe dışında olup, iş için ilçeye gelen çalışan sayısı da oldukça fazladır. Bölgede toplamda 25 resmi kurum ve toplamda 13.604 çalışan bulunmaktadır. Bununla birlikte, Esnaf ve Sanatkârlar Odasına kaydı bulunan toplamda 790 esnaf bulunmaktadır. Bölgede bulunan esnaf, çiftçi, memur, çalışan ve vatandaşların talebi; ilçe merkezine Halkbank şubesi açılmasıdır. Özellikle de devlet memurlarının ve esnafların birçoğunun Halkbankası ile çalıştıklarını göz önünde bulundurduğumuz zaman, ilçe merkezinde Halkbank şubesinin bulunmasının elzem olduğunu görmekteyiz. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyetleriniz, müşterileriniz ve vatandaşlarımız açısından çok kıymetli olacaktır.” dedi.

 

 

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp