Ana Sayfa Güncel 9 Haziran 2022

METİN AKIN METAL’EWIN EURASIA FUARI’NDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Araç içi donanımları, çalışma tezgahları, malzeme dolapları, takım arabaları ve özel imalatlar alanında faaliyet gösteren METİN AKIN…

Araç içi donanımları, çalışma tezgahları, malzeme dolapları, takım arabaları ve özel imalatlar alanında faaliyet gösteren METİN AKIN METAL sektöre kazandırdığı yepyeni ürünlerle WIN EURASIA FUARI’nda görücüye çıktı. Fuarda sergilediği son teknoloji endüstriyel ürünlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. SEKTÖRÜN PARLAYAN YILDIZI METİN AKIN METAL, WIN EURASIA FUARI’NDA! Yaptığı kreatif iş çözümleriyle WIN EURASIA FUARI’na katılan ve ziyaretçiler tarafından fuarın gözdesi haline gelen METİN AKIN METAL, sektörün ihtiyaçlarına göre ürettiği ürünlerle fuara katılanlardan tam not aldı. Katılımcı ve ziyaretçilerine imalat sanayiini tecrübe etmek için İstanbul Fuar Merkezi’nde 08 – 11 Haziran 2022 tarihleri arasında sergilediği fuarla benzersiz bir fırsat sunan WIN EURASIA; sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getirdi. Planlanan süre içinde tüm hazırlıkları hızla tamamlayarak 8 Haziran 2022’de açılan ve merkezine imalatçıları alan, tüm endüstriyel üretim süreçlerinden örnekleri paralel sektörleri ile bir araya getiren WIN EURASIA, 2 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 no’lu salonlarda toplam 30.000 m2’nin üzerinde yenilenmiş alanda hizmet vermektedir. WIN EURASIAFuarı’na katılan sektörün önemli markalarından biri olan METİN AKIN METAL’in sergilediği ürünler,8 Haziran’dan başlayıp 11 Haziran 2022 tarihine kadar ziyaretçiler açık olacak.WIN EURASIAFuarı’nda ürünlerini tüm yönleriyle sergileyen METİN AKIN METAL, yenilediği teknoloji alt yapısıyla ve geniş ürün yelpazesiylekatılımcılarına ve ziyaretçilerine ulaşım açısından kolaylık sağlamayı ve daha iyi bir fuar deneyimi yaşatmayı hedefliyor.
METİN AKIN METAL, GELECEĞİ BUGÜNDEN İNŞA EDİYORWIN EURASIA FUARI’ndabulunan METİN AKIN METAL’in Satış Temsilcisi Cüneyt AKIN:
“Ürettiğimiz çok fonksiyonlu endüstriyel ürünlerimizle yeniden WIN EURASIA FUARI’ndayız. Sektörel iş çözümlerimizle geleceğin ürünlerini üreterek bugünden geleceği inşa ediyoruz.”Dedi vesözlerine ek olarak:
“Yaklaşık 8.2 milyon endüstriyel robotun 2025’e kadar dünya genelinde fabrikalarda işbaşına geçmesi beklenmektedir. Bu robotların ekonomiyi hızlandırmak için, üretimi otomatikleştirmede kilit bir rol oynayacağı bilinen bir gerçektir.Biz de METİN AKIN METAL olarak bu gelişmeler doğrultusundayarım asırlık tecrübemizle, profesyonel ekibimizle ve yaptığımız AR –GE çalışmalarımızla Endüstriyel 5G’ye hazırız.” şeklinde açıklama yaparak geleceğe dair hedeflerini ifade etti.“
YARIM ASIRLIK TECRÜBEYLE SEKTÖREL ÇÖZÜMLER SUNUYOR
Yol yardım ve bakım onarım araçları , izolasyon ve raflama sistemleri konusunda 15 yıl yurtdışında fiilen faaliyette bulunarak elde etmiş olduğu tecrübelerle 1996 yılında kadar METİN AKIN METAL olarak sektöre başlamış, 2008 yılından günümüze kadar araç içi donanımları, çalışma tezgahları, malzeme dolapları, takım arabaları ve özel imalatlar konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre endüstriyel ürünler üretti.
AR –GE VE TUTUNDURMA FAALİYETLERİNE DEV YATIRIM
METİN AKIN METAL, markalaşma yolunda kısa sürede olumlu bir imajla sektörde adından söz ettirdi. METİN AKIN METAL’in hizmet politikasının asıl amacı; sunduğu fonksiyonel ürünlerle insanın yaşam kalitesini yükseltmek ve temel ilkesini hizmet sunduğu sürece hiçbir şekilde taviz vermeden yaşatmaktır. Üretime hazırlık aşamasından satış aşamasına kadar iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak imalat işlemi sağlamak için yetkili kuruluşlarla işbirliği içinde AR – GE ve Tutundurma Faaliyetleri’ne büyük bir bütçeyle yatırım yaparak makro anlamda ekonomiye yön verecek ve geleceğin hızla değişen teknolojisine uyum sağlayacak.
MARKA KONUMLANDIRMA VE İNOVASYONDAYENİ OLUŞUM
Profesyonel bir ajansla işbirliği kurarak Marka Konumlandırma ve İnovasyon konusunda sektöründe lider konuma gelerek yönetim, yazılım, işleyiş, lojistik, güvenlik ve teknoloji alanında kuruluşunu silbaştan yeniledi. İnovasyon çalışmalarına ağırlık vererek ve daha iyi müşteri memnuniyeti sağlayarak yeni fikirler geliştirdi. Bu fikirleri, daha önce çözülmemiş sorunları çözmek veya daha önce karşılanmaya.

 

Sürücü Kursu

İlginizi çekebilir

İşte AKP’nin Planı!

İşte AKP’nin Planı!

Tema Tasarım |