Ana Sayfa Güncel 7 Temmuz 2022

Meslektaşımıza çirkin saldırı!

Bartın Expres gazetesi sahibi Levent Çınçın, akşam iş çıkışı evine giderken 3 kişinin saldırısına uğradı. Meslektaşımıza saldıran zanlılar, Saldırıdan ardından kaçarken “Pompalıyı alıp geliyorum, bekle” diye tehdit eden zanlılardan birinin yakalandığı öğrenildi.

Menfur olay, Expres Gazetesi ofisinin de yer aldığı Aşağı Cami Sokak’ta meydana geldi. Edindiğimiz bilgilere göre akşam saatinde marketten yaptığı alışveriş poşetleri ve eşiyle birlikte arabasına doğru giden, meslektaşımız Levent Çınçın’ın önüne 3 kişi çıktı. İçlerinden birinin ateş istediği vebu sırada saldırdığı öğrenildi. Meslektaşımız  Çınçın, yaşadıklarını anlatırken “Hiç şüphelenmedim. Bana doğru yaklaştı, ateş istedi. ‘Ben bıraktım, sizi de Allah kurtarsın’ dediğim sırada vurmaya başladı. Ne olduğunu anlayamadım. Bu sırada bir yandan eşimi korumaya çalışırken diğer yandan saldırıya karşı koymaya çalıştım” dedi. Bir süre boğuşmadan sondan saldırganların hızla olay yerinden uzaklaştığını anlatan Levent Çınçın, saldıranlardan birinin “Pompalıyı alıp geliyorum, bekle” diye tehditler savurduğunu ifade etti.

Olay ardından polise giderek şikayetçi olan Çınçın, hastaneden de darp raporu aldı. Çınçın, “Saldırıyı kim yapmış olabilir” sorumuza “Şu an bilmiyorum. Herhangi bir tehdit de almıyordum. Ama bir iki güne belli olur” dedi. Çevredeki güvenlik kameralarından eşgalleri belirleyen polisin, 18 yaşından küçük olduğu belirlenen bir kişiyi gözaltına aldığı öğrenildi.  Olayı azmettiren faillerin en kısa sürede yakalanıp adalet karşısında hesap vermesini istiyoruz. Meslektaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp