Ana Sayfa Güncel 19 Ocak 2022

Kanserin Artık Çaresi Var

Ramazan Doğan 1970 yılında Sivas’ta dünyaya geldi. Sonrasında ilk, orta, lise eğitimlerini Cihangir’de tamamladı. Yurt dışına giderek…

Ramazan Doğan 1970 yılında Sivas’ta dünyaya geldi. Sonrasında ilk, orta, lise eğitimlerini Cihangir’de tamamladı. Yurt dışına giderek Prag ve Hindistan’da özel eğitimler alarak meslek hayatına başladı. Şu an İstanbul’da yurt dışı ve yurt içi hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Ramazan Bey Öncelikle Hangi Tedavileri Yapıyorsunuz?

Tanısı konmamış hastalıklar, günümüzde sıkça rastladığımız kanser, felç, tansiyon, kas hastalıkları, panik atak, şeker hastalığı, beyin kanaması sonrası ortaya çıkan problemler, tümörler, dolaşım ve sindirim sistemi hastalıkları başlıca sayacaklarım arasındadır.

Tedavi Şekilleriniz Nelerdir?

Sujok, yumciho, kayropraktik tedavi, don tedavi, enerji ve çakra tedavileri. Hastanın durumuna göre tedavi alanlarını ve süreçlerini belirliyoruz.

Türkiye’de En Çok Hangi Hastalıklar Dikkatinizi Çekmektedir?

Son yıllarda beslenme kaynaklı ve stres yönetimini başaramayan kişilerde anksiyete bozukluğu ile ilgili, beyin kanaması ile oluşan refleks problemleri, kanser ve cinsel (ereksiyon) sorunları olan kişiler oldukça sıklıkta başvuruyor. Gereken planlamanın ardından iyileşme süreci başlıyor.

Hastaların Yaş Grupları Önemli Mi?

Asla önemli değil. 8-9 yaşında şeker hastam da var, 85 yaşında kas hastası hastam da var. Önemli olan sabırlı olmak, tedaviye ayak uydurmaktır.

Hastaların İlaçla Tedavileri ve Sizin Uyguladığınız Teknik Arasında Ki Farklar Nelerdir?

Hastalar mutlaka ilaç tedavilerine tıbbi anlamda devam etmek zorundalar. Benim çalışma yaptığım teknik ise bitkisel bir ürün ya da bir takviye değildir. 20 yıllık meslek hayatımda birçok hasta üzerinde başarılı olduğum, kanıtlanmış tedavi sistemleridir. Günümüzde Amerika bile artık bu yolla tedaviye yönelip ilacı bir kenara bırakmaya çalışıyor. Umut ediyorum ki bizde de öğretilmiş tedavilerin dışına çıkıp insanlara çare olmayı başarmaktır

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim…

Röportaj: İlknur Durmuşkaya / Sağlık Danışmanı / 0505 795 84 84

Kaynak: neguncel.com  Kanserin Artık Çaresi Var

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp