Ana Sayfa Güncel, Teknoloji 8 Nisan 2022

İnstagram Gizli Hesap Görme

İnstagram Gizli Hesap Görmek yada Gizli sosyal medya hesaplarını görmek mümkün müdür? Cevabı yazımızda.

Gerçekten İnstagram Gizli Hesapları Görmek mümkün mü ? İnternet üzerinde arattığınızda İnstagram Gizli Hesap Görme konusu ile yüzlerce sonuç çıkar fakat  Normal şartlarda ekli olmadığınız İnstagram Gizli Hesapları Görmek mümkün değildir.

Peki İnstagram gizli hesaplar nasıl görülebilir? İnstagram gizli hesaplar görme başlığı altında bir kaç uygulama var. Ama şöyle bir sıkıntı var, İnstagram Gizli Hesap Görme uygulaması bütün kapalı hesapları göremiyor. O uygulamayı kullanan İnstagram Gizli Hesaplarını görebiliyorsunuz sadece. Mesela İnstagram Gizli Hesap Görme uygulamasını hiç kullanmayan bir gizli hesabı görmeniz mümkün değildir. Çünkü İnstagram Gizli Hesap Görme uygulamasını telefonunuza kurduğunuza sizin bütün profilinizi kopyalıyor ve ve sizde ekli olmayan bir kişi sizin profilinizi görmek istediği zaman kopyaladığı profili gösteriyor.

O yüzden  İnstagram Gizli Hesap Görme uygulamasını kullanmayan bir gizli profili  görmek asla  mümkün değildir. Bu tip uygulamalar sizlerin bilgilerini kopyalayarak görmek isteyen kişilere sunuyor. Unutmayın eger bir uygulama ücretsiz ise av sizlersiniz. Genelde çalınan yada kapanan sosyal medya hesaplarının çoğu bu tip uygulamaları kullandıkları için çalınıyor yada kapanıyor.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |