Ana Sayfa Güncel 23 Ağustos 2022

İmamın hedefinde Cem Yılmaz var

Ankara Melike Hatun Camii İmamı Halil Konakçı’nın sosyal medya üzerinden yayınlanan vaazları gündem olmaya devam ediyor…

Daha önce sosyal medya hesabından konserlerinde LGBT bayrağı açan sanatçıları hedef alarak gündeme gelen İmam Halil Konakçı bu kez de komedyen Cem Yılmaz’ı hedef aldı.

Ankara Melike Hatun Camii İmamı Halil Konakçı’nın sosyal medya üzerinden yayınlanan vaazları gündem olmaya devam ediyor. Konakçı’nın bir vaazında Cem Yılmaz’ın esprisini hedef aldı.

Konakçı, Cem Yılmaz’ın Kadının yaratılışına ilişkin esprisini şu sözlerle hedef aldı:

“Soytarılar çıkıyor televizyona espri yapıyorlar. Neymiş? Allah erkeği yaratmış, sonra bakmış düşünmüş ‘Ben bundan iyisini de yaratırım’ diyerek kadını yaratmış.”

Konakçı, “Bunu söyleyen de, buna alkış tutanlar da dinden çıkmıştır” ifadelerini kullandı.

TSM ŞARKILARINI DA HEDEF ALDI

Konakçı, konuşmasının devamında Türk Sanat Müziği’ndeki bazı parçalarda geçen sözleri dinleyenlerin ve o sözleri yazanların dinden çıktığını ileri sürdü.

Konakçı şunları söyledi:

“Cenneti değişmem saçının teline diye şarkı yazmış adam, bak bak… Sensiz cennet bile sürgün sayılır, madem unutacaktın beni neden yarattın… Şarkı sözleri bunları. Bunları dinleyip keyif alan, söyleyen, yazan dinden çıkmıştır.”

Kaynak: Odatv

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Takip Et Twitter
WhatsApp