TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİNAna Sayfa Güncel 26 Mayıs 2022

Her Şey Bu Videodan Sonra Oldu

Şarkıcı Melek Mosso Isparta’daki konserinin iptal edilmesi ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Melek Mosso,”Ben Isparta’ya elbet gidecek ve şarkılarımı söyleyeceğim. Bugün olmazsa yarın sarılacak kalplerimiz” dedi. Mosso, “İstanbul sözleşmesi yaşatır” dediği için mi hedefte…

Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde 3 Haziran’da düzenlenecek olan Melek Mosso konseri dün iptal edildi.
Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında Melek Mosso, Derya Uluğ ve Funda Arar’ın farklı günlerde konser vermesi planlanıyordu. Melek Mosso, 3 Haziran’da Meydan AVM’de sahne alacaktı. Buna ilişkin afişler de yerel basınla paylaşılmıştı.

Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Isparta Şubesi tarafından dün ortak yayınlanan açıklamada, belediyenin “halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan” konserler düzenlendiği kaydedildi.
Açıklamada, Melek Mosso konserinin iptal edilmesi talep edilirken, “Ahlaksızlığı özendiren hiçbir şarkıcı halkımız nezdinde sanatçı olarak kabul edilmeyecektir” ifadesine yer verildi.

“İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR” DEDİĞİ İÇİN Mİ HEDEFTE

Şarkıcı Melek Mosso, 22 Ağustos 2020’de Aqua Florya Hayal Kahvesi’nde verdiği konserde “İstanbul Sözleşmesi yaşatır” dediği için sahneden indirildiğini açıklamıştı
Melek Mosso, “Tecavüzler yaşanmasın diye ses çıkardığım için sahneden indirildim. Mikrofonum elimden alındı. Evime gelip hüngür hüngür ağladım. Bu nasıl bir ahlaki değer” diye konuştu.
Konserin tüm ses kaydının elinde mevcut olduğunu dile getiren Mosso, söylediklerinden ötürü polise ihbar edildiğini iddia etti.

Mosso açıklamasında, “Polisi arayıp beni sahneden inmeye zorladılar. Saygımızı hiç bozmadan, polisimize zorluk çıkartmadan sahneden indik ve bunun hakkında olaylar büyümesin diye asla konuşmadık. Fakat görüyorum ki yanlış yapmışız. Konuyu siyasi bir yöne çekmeye çalışmak manasızdır. Konserin bütün ses kaydı elimizde mevcuttur” ifadelerine yer verdi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp