Ana Sayfa Güncel 16 Nisan 2022

Gazeteci Ferhat Aydoğan’dan MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem’e Plaket

Dünya Basın Federasyonu Üyesi Gazeteci Ferhat Aydoğan, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem’i ziyaret ederek siyasetteki başarılarına istinaden…

Dünya Basın Federasyonu Üyesi Gazeteci Ferhat Aydoğan, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem’i ziyaret ederek siyasetteki başarılarına istinaden plaket takdim etti.

Dünya Basın Federasyonu Üyesi, Son Vakit Haber Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Ferhat Aydoğan İstanbul’da, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem’i ziyaret etti. Kadın siyasetçiler arasında başarısı ve etkinliğiyle ön plana çıkan Arzu Erdem, Ayça Haberleşme ve Yayıncılık (Son Vakit Haber) tarafından 2021 yılının başarılı ve örnek kadın siyasetçisi seçildi. Arzu Erdem’e plaketini Son Vakit Haber Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Ferhat Aydoğan takdim etti.

Aslen Almanya doğumlu olan Arzu Erdem, Türk siyasetinde tecrübeli ve oldukça aktif bir isim olarak öne çıkıyor. MHP İstanbul Milletvekili olan Arzu Erdem aynı zamanda Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi, (10 / 38, 466, 494, 536, 978, 983, 984) Esas Numaralı Meclis Araştırması Komisyonu Üyesi ve Türkiye – Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Türk Grubu Üyesi görevlerini yürütüyor.

Siyasette oldukça aktif çalışan Arzu Erdem, genç kadın siyasetçiler ve Türk kadını için “örnek” olarak gösteriliyor. Tecrübeli siyasetçi, elinden geldiğince genç kadınlara yardım etmekten de geri kalmıyor.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Takip Et Twitter
WhatsApp