Ana Sayfa Güncel 4 Haziran 2022

Gazeteci Ferhat Aydoğan ve Metin Gire’den Ziyaret

Amerikan Başkanı Bush’un Kaldığı Villa’ya Flaş Ziyaret Amerikan Başkanı George W. Bush’un Marmaris’te konaklama yaptığı Villada Gazeteci…

Amerikan Başkanı Bush’un Kaldığı Villa’ya Flaş Ziyaret

Amerikan Başkanı George W. Bush’un Marmaris’te konaklama yaptığı Villada Gazeteci Ferhat Aydoğan ve Metin Gire’den Turgut Özal’ın Danışmanı Turgut Özal’ın gözde adamlarından Nail Keçili’yi Ziyaret Ettiler

8.Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın sağ kolu olarak bilinen ve aynı zaman da baş danışmanlığını yapan Nail Keçili’yi Genç Tv yöneticisi Gazeteci Ferhat Aydoğan ve Metin Gire ziyarette bulundular.Nail Keçili’nin Marmaris’teki villasında ziyaret eden Gazeteci Aydoğan gündeme dair değerlendirmelerde bulunduğu rapor edildi.

Cem Uzan, Mesut Yılmaz, Tansu Çiller, Süleyman Demirel, Vehbi Koç ve Alparslan Türkeş gibi isimlerle de yakın samimiyeti ve dostlukları olduğu bilinen Nail Keçili gazeteci Aydoğan ve Metin Gire’ye eski anılarını anlatarak duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Nail Keçili kaldığı villada Amerikan Başkanı Buşh’u ağırladığı ve misafir ettiği ve buna dair anılarını da anlattı. Hiç bir yerde olmayan resimleri hatıra olarak da paylaşmasından gazeteci Ferhat Aydoğan ve Metin Gire memnun olduklarını ifade etti.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Takip Et Twitter
WhatsApp