Ana Sayfa Güncel 1 Mart 2022

Fetullah Gülen hastalığını kendisi açıkladı

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, son yayınlanan videosunda hastalığını açıkladı. Fetullah Gülen, “Çok küçük bir eforu taşıyamayacak kadar hastayım” dedi. Odatv, FETÖ elebaşı Gülen’in 16 Kasım 2021 gecesi zehirlendiğini duyurmuştu.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, son yayınlanan videosunda hastalığını açıkladı. Fetullah Gülen, “Çok küçük bir eforu taşıyamayacak kadar hastayım” dedi. Odatv, FETÖ elebaşı Gülen’in 16 Kasım 2021 gecesi zehirlendiğini duyurmuştu. Zehirlenme olayının ardından Gülen’in sağlığını kaybettiğini Odatv yazmıştı.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in son videosu Youtube’da dün yayınlandı. Fetullah Gülen, yayında hastalığını anlattı. Gülen, “Ben çok fazla değil ama biraz rahatsızım yani… Çok düşük bir eforu taşıyamayacak kadar, öyle bir şey var” dedi.

İşte o video: 

ODATV ZEHİRLENDİĞİNİ YAZMIŞTI
Odatv, FETÖ lideri Fetullah Gülen’in, 16 Kasım 2021 gecesi zehirlendiğini duyurmuştu. Bu haberi dünya Odatv’den öğrendi. Örgüte zehirlenme olayı ile ilgili konuşmama talimatı verilirken, dışarıya bilgi sızmaması için ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki örgüt çiftliğinde güvenlik en üst seviyeye çıkarılmıştı. Odatv’nin haberinden sonra, örgütün resmi internet sitesinden bir montaj video yayınlanmış ve  örgütün alelacele hazırladığı videoda, Fetullah Gülen’e ait üç ayrı eski görüntüyü montajlayarak servis ettiğini yine Odatv ortaya çıkarmıştı. Yayınladıkları montaj video ile FETÖ lideri Gülen’in “sağlıklı” olduğunu öne sürmüşlerdi.

Odatv.com

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp