Ana Sayfa Güncel 21 Mart 2022

Ferhat Aydoğan’dan Şehit Ömer Halis Demir Ailesine Telefon

Son dönemlerde kulis haberleri ve yaptığı analizlerle adını sıkça duyduğumuz Alaattin Çakıcı’nın Baş Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan…

Son dönemlerde kulis haberleri ve yaptığı analizlerle adını sıkça duyduğumuz Alaattin Çakıcı’nın Baş Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan Şerefli Şehit cennet mekan Ömer Halisdemir’in ailesi ile görüştüğünü kendi sosyal medya paylaşım sitesi twitter üzerinden paylaştı.

15 Temmuzun bütün şehitleri gibi şerefli şehit Ömer Halisdemir tek bir emir ile bizler bu vatanda çocuklarımızı büyütelim , piknik yapalım, denize girelim , çocuklarımızı okutup İslama ve bu vatana hizmet etmesi için güzel bir şekilde yetişsinler diye şehit düşmüş ve bu vatanı bizlere Miras bırakanlardan olmuştur.

Alaattin Çakıcı’nın da baş danışmanı olarak da bilinen Gazeteci Ferhat Aydoğan Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir ile telefonda görüşerek mirası olan ailenin hatırlarını sormak hem de şehidimizi anmak münasebeti ile görüşme gerçekleştirmiştir.

Aydoğan Ömer Halisdemir’in ailesi bizim ailemizdir bu aile bize cennet mekan Şehidimizin emanetidir. Canımızla kanımızla emanetine sahip çıkacağız dediği öğrenildi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Takip Et Twitter
WhatsApp