Ana Sayfa Güncel 9 Şubat 2022

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Can Nakliyat İhale Gerçek mi ?

Can Nakliyat, Etimesgut Evden Eve Nakiyat,  Eryaman Evden Eve Nakiyat İhale, Ankara Can Nakliyat İhale gerçek mi…

Can Nakliyat, Etimesgut Evden Eve Nakiyat,  Eryaman Evden Eve Nakiyat İhale, Ankara Can Nakliyat İhale gerçek mi ? Gerçekte böyle ucuz ürünler var mı ?

Son zamanlarda Facebook, İnstagram, Letgo v.b. sitelerde,  Nakliyat Depolarda Kalan Eşyalar şeklinde bir açıklama ile çok ucuz fiyatlı ürün ilanları yoğun şekilde çıkmaya başladı. İlandaki ürünün fiyatına baktığınız zaman piyasa fiyatının çok çok altında olduğunu görüyorsunuz. Fakat ürünü paylaşan kişi ürün açıklaması kısımına; “Mesajlara cevap verilmeyecek. Detaylı resim için sitemize bakın. Nakliyat depolarda kalan eşyalar. Link paylaşımı yasak olduğu için hemen Google’de (Etimesgut evden eve nakliyat ) yazarak, başlığında CAN NAKLİYAT yazan sitemize girip,  5 veya 7 dakika sonra çıkan ürünü ihale sayfasından sipariş geçebilirsiniz ”  bir açıklama yazmış.

Öncelikle Facebook’ta link paylaşımı yasak değil onlarca satış sitesi ürünlerinin resimlerini ve ürünlerin linklerini eklemişler. Diğer bir konu neden mesajlara cevap verilmeyecek diyor? Çünkü elinde öyle ucuz bir ürün yok, Google’de Etimesgut evden eve nakliyat yazdırıp kendi sitesini aratarak insanları Google’den kendi sitesine yönlendirerek kendi sitesini aramalarda üst kısıma çıkarmak için böyle bir yalan ve senaryo uyduruyorlar. Çünkü bir site Google’de ne kadar çok aranıp tıklanırsa Google o sitesi daha çok ön plana alır. Bu yüzdende bazı kişiler bunu fırsata çevirmek için, insanları ucuz ürün vaadi ile  kandırarak kendi sitelerine yönlendirerek kendi sitelerini ön plana çıkarmaya çalışıyorlar. Bu yüzden mesajlara cevap vermiyorlar. Çünkü Ellerinde kesinlikle bahsettikleri fiyatlarda öyle ucuz ürün yok.

Ben bir yazılımcı olarak kendi bizzat denedim sitede 5, 7 dakika bekleyince ürün falan gelmiyor, 5 ,  7 dakika bekleyin demesindeki sebep ise sitede hemen çıkma oranını düşürmek, bir sitede kullanıcı ne kadar fazla süre kalırsa o sitenin değeri ve arama sonuçlarında öne çıkması daha fazla olur.

O yüzden bu tip yalanlara sakın inanmayın…

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp