Ana Sayfa Güncel 12 Eylül 2022

Dünya Ticaret Yatırım ve Kalkındırma Derneği Genel Başkanı Sayın Ali GENÇ…

Dünya Ticaret Yatırım ve Kalkındırma Derneği Genel Başkanı Sayın Ali GENÇ ülkemiz ekonomisine tüm gücüyle ve üyeleriyle katkıda bulunmaya…

DÜNYA TİCARET YATIRIM VE KALKINDIRMA DERNEĞİ BAŞKANI SAYIN ALİ GENÇ:

​Ülkemiz ekonomisine tüm gücüyle ve üyeleriyle katkıda bulunmaya çalışan Derneğimiz, yeni açılan Antalya İl Temsilciliğine Tuncay ÖZÇİFTÇİ Beyefendi Atanmıştır.
Ülke çapında iş dünyamıza destek olma kapasitesini artırarak ve ülkemiz ile diğer ülkeler arasındaki işbirliğini geliştirerek, dünya ticaretini kolaylaştırmak ve ticaret kapasitesini yükseltmek konusunda hepimizi sevindirici bir adım atmıştır. Aramıza yeni katılan değerli çalışma arkadaşlarımıza başarılar diliyor, ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

DÜNYA TİCARET YATIRIM VE KALKINDIRMA DERNEĞİ EGE BÖLGE BAŞKANI İLKER KARA:

Bizler de hem Derneğimiz adına hem de ülkemiz için önemli olan bu görevde, gerek ithalat gerekse ihracatçılarımızı ve girişimcilerimizi destekleyerek, ülkemiz rekabet gücünü artırarak, uluslararası ticari işbirliğini geliştirerek, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak için aktif olarak çalışıyoruz.
İçinde bulunduğumuz dinamik uluslararası ticaret ortamında, hızla değişen teknolojik gelişmeler de dikkate alındığında, ülkemizin de bu küresel gelişmelere hızlıca adapte olması ve sürdürülebilir uluslararası ticari işbirliğinin sağlanması önem arz etmektedir. Bu hususta turizm, ticaret, tarım, yatırım gibi global önem taşıyan Antalya ilimizin dernek temsilciliğine atanan Tuncay ÖZÇİFTÇİ beyefendiye başarılar diliyorum, yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.
————————————————————————————
DÜNYA TİCARET YATIRIM VE KALKINDIRMA DERNEĞİ ANTALYA İL TEMSİLCİSİ TUNCAY ÖZÇİFTÇİ:

Dünya Ticaret Yatırım ve Kalkındırma Derneği Antalya Temsilciliği olarak çıktığımız bu yeni yolda herkese selamlarımızı İletiyoruz.
Sayın Genel Başkanımız Ali GENÇ Bey’e ve Ege Bölge Şube Başkanı İlker KARA beyefendiye Temsilciliğimize ve Bizlere verdiği destekten, duyduğu güvenden ötürü teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.
Derneğimiz çatısı altında ülkemize ve güzel Antalya’mıza hizmet etmek şansına sahip olmak bizim için ayrıca gurur vermektedir.
Dünya Ticaret Yatırım ve Kalkındırma Derneğinin temel amaçlarından biri olan farklı sektörlerdeki İş insanları arasındaki iletişimi sağlayarak işbirliği fırsatlarını oluşturduktan sonra Üyelerimizin ve ortaklarımızın daha iyi sosyal ve ekonomik statüye ulaşması için çaba sarf etmek, ayrıca sivil toplum örgütleri meslek odaları ile ilişkilerimizi geliştirip rehberlik etmek amacında olacağız.

Yine Antalya İş dünyamızın sorunlarını tespit edip giderilmesi ve desteklenme sağlanması konularında projeler hazırlanıp kurum ve kuruluşları bir araya getirmek çözüme ulaşmaları konusunda rol oynamak amacıyla çalışacağız.

Antalya’nın Turizm Sağlık Tarım Ve hayvancılık gibi lokomotif sektörlerde daha fazla söz sahibi olması için gereken her türlü projede öncü olmak en önemli hedeflerimiz arasında olacaktır.
Bu görev anlayışıyla çıktığımız yolumuzda tüm Antalya’ya Dünya Ticaret Yatırım ve Kalkındırma Derneği olarak hayırlara vesile olmasını dilerim.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |