Ana Sayfa Güncel 14 Ekim 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Mehmet Ali Çelebi açıklaması

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AKP’ye katılan Mehmet Ali Çelebi’nin rozetini bizzat takacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan’ın başkenti Astana’da düzenlenen Asya’da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı’nın (CICA) 6. Zirvesi’nden dönüşünde, uçakta açıklamalarda bulunduğu gazetecilerin sorularını yanıtladı.

MEHMET ALİ ÇELEBİ

AKP’ye katılan Mehmet Ali Çelebi’yle ilgili açıklama yapan Erdoğan, “Biz kapımızı kimseye kapayamayız. Yeter ki gelenin millî ve yerli yanı güçlü olsun. İnşallah çarşamba günü grup toplantısında (Mehmet Ali Çelebi’nin) rozetini bizzat takacağım.” dedi.

Erdoğan’ın açıklamaları:

ASGARİ ÜCRET

“Konuyla ilgili çalışmaları arkadaşlarımız yapıyor. İnşallah öncekilerden çok daha farklı bir hazırlığın olduğunu biliyorum. Ama biz havada uçuşan değil de yere sağlam basan adımları atacağız ki zihinlere iyi yerleşsin.”

EGE’DE ABD DESTEKLİ SİLAHLANMA

“Bu konuda uyarılarımızı yapıyoruz. Yapılanları elbette görüyoruz. Biz zırhımızı kuşandıktan sonra, tedbirlerimizi aldıktan sonra bize bunlar hiç ürküntü vermez. Tedbirimiz var, her şeyimiz hazır.”

TÜRKİYE-RUSYA DOĞAL GAZ MERKEZİ

“Bu iş için Trakya en önemli yer olarak görülüyor. En uygun yer neresiyse bu uluslararası dağıtım merkezini orada inşallah kurmuş olacağız.”

Sürücü Kursu

İlginizi çekebilir

Büyüme rakamları açıklandı

Büyüme rakamları açıklandı

Tema Tasarım |