Ana Sayfa Güncel 16 Mart 2022

Cezaevindeki Mahkumların Fenomeni Ferhat Aydoğan

Türkiye’de bütün cezaevlerindeki mahkumlar tarafından iyi tanınan başarılı isim Aydoğan, 8 yıldır verdiği mücadele ile süreç içerisinde…

Türkiye’de bütün cezaevlerindeki mahkumlar tarafından iyi tanınan başarılı isim Aydoğan, 8 yıldır verdiği mücadele ile süreç içerisinde mahkumların fenomeni haline geldi.

A Haber Ajansı Yayın Yönetmeni, Gazeteci Ferhat Aydoğan cezaevindeki mahkumlarının sesi ve sözcüsü olmaya devam ediyor. Kader Mahkumlarının Fenomeni olarak bilinen Aydoğan, belli suçlar dışındaki kader mahkumlarının ailelerine, sevdiklerine daha erken kavuşması için mücadelesini sürdürüyor.

Mahkum Yakınları Federasyonu ve Mahkum Yakınları Sözcüsü olan Ferhat Aydoğan, cezaevlerinde yatan kader mahkumları ve yakınları tarafından iyi derecede tanınmaktadır.

Son zamanlarda af gündemini ilk gündeme getiren isim olan Aydoğan, 8 yıldır kader mahkumları sözcülüğü yapıyor.

Türkiye’de bütün cezaevlerindeki mahkumlar tarafından iyi tanınan başarılı isim Aydoğan, mahkumların fenomeni haline geldi.

Terör, pedofili gibi suçlar kırmızı çizgisi olan Aydoğan, gözü yaşlı anne, baba, eş, kardeş hele ki çocuklar için mücadele ediyor.

Aydoğan, sosyal medya hesaplarında da sık sık kader mahkumlarının af beklediğini duyurarak onların sesi oluyor.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp