Ana Sayfa Güncel 18 Ağustos 2022

Bugün, hepinizin tanıyınca çok seveceği bir Devlet adamından bahsedeceğim…

Yönetim kurulu üyesi olduğum Gençlik ve Eğitim Derneği olarak, Genel Başkanımız Ahmet BAYDUZ’un öncülüğünde, “Anne ve Kız…

Yönetim kurulu üyesi olduğum Gençlik ve Eğitim Derneği olarak, Genel Başkanımız Ahmet BAYDUZ’un öncülüğünde, “Anne ve Kız Kampı” adlı mükemmel bir kamp projesine daha imza attık.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile görüşmelerimizin sonucunda sağolsunlar bize Osmaniye Aslantaş Gençlik Kampını tahsis ettiler .
200 kişilik kafileden oluşan Annelerimiz ve kız çocukları fevkalade bir kamp deneyimi yaşadılar ve oldukça eğlendiler.
Bu etkinligimizin verdiği gururu yaşamakla birlikte adını daha önce kulislerde duymuş olduğum, kamp alanında Görevli kamp Müdürümüz, Ahmet YILDIRIM beyefendi ile de tanışıp muhabbet etme,kendisini daha yakından tanıma fırsatımız oldu.
Açık konuşmak gerekirse uzun zamandan beridir bu şekilde, yani işini layıkıyla yapan, dürüst, güvenilir, ahlaklı, insana ve insanlığa değer veren, adaletli, Devleti’nin verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan,samimi , güler yüzlü ve bayağı donanımlı bir Devlet adamı görmedim.
Müsade ederseniz saatlerce konuşur ve sizde hayranlık ile dinlersiniz kendisini.
Milli ve manevî değerleri ön planda tutan,Türk tarihi konusunda da oldukça donanımlı bir bilgiye sahiptir .
Kamp süresi boyunca kendisini hep saha da gördüm. Kimi zaman da Mutfakta personele yardım ederken..
Devletimizin bir kuruş parasının bile boşa gitmesini, heba olmasını istemeyen,bu konudan dolayı da işini titizlikle yapan bir adam.
Sizde bilirsiniz ki Osmaniye Aslantaş Gençlik Kampı Türkiye’nin en büyük kamp alanlarından birine sahip.300 küsür dönümlük alanı 10 personelle idare etmek de kolay değil..
Bir de Malesef ki Ülkemizde işini iyi yapan insanlarla uğraşan, üst düzeyde yetkilere sahip bir grup var.Bu grup birbirinden ve grup olduklarından habersiz..
Ama varlar işte.Tehlike arz eden bir grup.
Bende Ahmet müdür gibi insanları görünce hemen aklıma o grup gelir ve korkarım..
Ahmet Müdür’e yetkililer tarafından gerekli imkanlar sağlandığı sürece ,ya da hiç kimse önünü kesmeye veya tabiri caizse ayak vurmaya çalışmadığı sürece eminimki çok daha güzel başarılara imza atacak,bu topluma daha iyi hizmet edecek ve birçok insanın daha kalbime dokunacaktır.
Devletimizin vermiş olduğu yetkilere sahip şahıslarda görmek istediğim tüm vasıfları kendisinde taşıyan bir Ahmet müdür var !
Ve böyle bir insanın varlığını görmek benim için umut verici..
İyiki Varsın Ahmet müdürümüz..
Gençlik Spor Bakanlığına ve Osmaniye il Gençlik Müdürlüğüne , kadrosunda böyle bir Devlet Adamını bulundurdukları içinde ayrıca teşekkür ediyorum..

Hamza BAYDUZ

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Takip Et Twitter
WhatsApp