Ana Sayfa Güncel 1 Mayıs 2022

Bodrumlu Vanlılar iftarda buluştu

Bodrum Vanlılar Derneği tarafından Yalıkavak Meydanda düzenlenen iftar yemeğine MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi ve yönetim…

Bodrum Vanlılar Derneği tarafından Yalıkavak Meydanda düzenlenen iftar yemeğine MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri, Dernek Başkanı İshak Kalkanlı, dernek yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Dualarla açılan iftar programında konuşma yapan dernek başkanı İshak Kalkanlı, “ Bu güzel ve huzurlu ortamda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gelen konuklarımıza teşekkür ederiz. Ülkemizin, Bodrum’un ve Vanlı hemşehrilerimizin Ramazan Bayramı şimdiden kutlu olsun” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Bodrumlular ise, düzenlenen iftar yemeğinde Vanlılar Derneği Bodrum’da birlik ve beraberlik içerisinde olduğu bu günlerde Bodrum’da yaşayan Vanlılarla birlikte hiç bir ayrım gözetmeden teşrif ve icabetlerinizden dolayı Bodrum’da bulunan Vanlılara ve Derneğine canı gönülden teşekkür ediyoruz dediler.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |