Ana Sayfa Güncel, Spor 8 Haziran 2022

Berkem Erengil Gençlik Gücü U21 Kategorisi Flaş Hamle İle Yaşattığı Şampiyonluk

Kariyer basamaklarını spor alanında çok hızlı tırmanan bazı genç isimler var ki Kıbrıs  çapında adından sıkça bahsediliyor….

Kariyer basamaklarını spor alanında çok hızlı tırmanan bazı genç isimler var ki Kıbrıs  çapında adından sıkça bahsediliyor.

Aynı zamanda  gurur verici işlere de imza atıyor. Tüm gençlerimiz kıymetli olmakla birlikte aralarında bir isim varki adı Berkem Erengil henüz 21 yaşında…futbol oyununda, sahalarda gösterdiği performansıyla başarılara imza atmış…

Berkem Erengil Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Yakın Doğu Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenliği okuyor. Hem eğitimi hem de sahalarda göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı takımını  şampiyonluğa yükseltti.  Sahadaki performansı ile  Berkem o zamana kadarki futbol gelişimine yepyeni bir yön vermiş büyük bir sevincede imza atmıştır.

Gençlerin futbol sevenlerin amacına ulaşmasında gereken her türlü desteği beklediklerini söyleyen, her türlü sosyal kültürel aktivitelerde gençlerin yanında olacak olan yönetimlere ihtiyaç duyduklarını belirten “Erengil”  bu tür etkinliklere ve projelere federasyonların ve yönetimlerin yanımızda olduğunu ve katkı koyduklarını  görmek istiyoruz. ifadelerini de kullandı.

Bu sene Gençlik Gücü U21 kategorisin de yaşattığı şampiyonluğun haklı gururunu yaşıyor olsada, aslında futbola gönül vermiş herkese de bu gururu yaşatmış oldu. Başarıları basamaklarını hızla tırmanan Berkem, aynı zamanda sanata olan ilgisi de herkes tarafından biliniyor. Boş zamanlarında fotoğrafçılık sanatıyla da ilgileniyor.

Hülya Özkoyuncu/Londra

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp