Ana Sayfa Güncel 10 Şubat 2022

Başkan Şenol Kaysi’den İçişleri Bakanı Danışmanı Sezer’i makamında ziyaret etti.

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü genel başkanı ve Milli Takım Antrenörü Şenol Kaysi…

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü genel başkanı ve Milli Takım Antrenörü Şenol Kaysi İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun Danışmanı Sn. Uğur Sezer’i makamında ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. İsmi yazılı Milli takım forması taktim etti.

Kulüp başkanı ve aynı zamanda fahri olarak Kulüp Antrenörlüğü yapan Şenol Kaysi Taekwondo, İşitme engelli Taekwondo, Ortopedik Engelli Taekwondo, KickBoks, Muaythai,Wushu,Boks branşlarında antrenörlük belgelarine sahip, Kulüp te ayrıca Cimnastik ve Dart-Bocce-Bomling branşlarındada Şehit Gazi, Yetim-Öksüz Anne-Baba Ayrı Korunmaya Muhtaç Çocuklarımıza Ücretsiz Spor Eğitimi vermekteyiz. 2012 yılından bu güne kadar Kulüp sporcularımız birçok branşlarda Ankara,Türkiye Şampiyonları yetiştirerek Milli Takıma sporcu vererek Ülkemizi Uluslararası Müsabakalarda temsil ederek dereceler kazandı.

Bakan Danışmanı Sn, Uğur Sezer bey ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek kulübe projelerle sporculara destek olacakları ifade etti. Kaysi Bakan Danışmanı Sn. Uğur Sezer beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |