Ana Sayfa Güncel 17 Ocak 2022

AS TEKNİK YILIN EN BAŞARILI DİŞ LABORATUVARI SEÇİLDİ

Türkiye’nin tanınmış,ünlü ve başarılı genç girişimci iş kadınları ve Genç Girişimci iş adamları arasında kariyerlerini koruyan,Dürüstlüklerin den…

Türkiye’nin tanınmış,ünlü ve başarılı genç girişimci iş kadınları ve Genç Girişimci iş adamları arasında kariyerlerini koruyan,Dürüstlüklerin den ve Kişiliklerin’den ödün vermeyen,Diş Laboratuvarcılar arasında üstün gayret ve yetenekler sarfeden,TÜRKİYE’NİN GURURU,ADANA SAĞLIK SEKTÖRÜ’NÜN,DİŞ DOKTORLARI,HEKİMLERİ’NİN MEDARI İFTİHARI,YEREL YÖNETİCİLERİN,KAMU KURUM VE KURULUŞLARIN,SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI’NIN,TAKDİR ETTİĞİ,DİŞ HİZMETİ VERENLERİN GÜVEN DUYDUĞU,HASTA MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTAN,YETENEKLİ,YENİLİKÇİ,AZİMLİ,KARARLI,BİLGİ BİRİKİMLİ,TEKNOLOJİ İLE YARIŞAN,MESLEĞİNDE UZMAN,İŞİNE AŞIK, SERTİFİKALI ,DİPLOMALI,GENÇ ,SEÇKİN TEKNİK PERSONELLERLE,TEKNOLOJİNİN SON SİSTEM BİLGİSAYARLI CİHAZLARI İLE SINIRSIZ HİZMETLERE DEĞERLİ İMZALARINI ATAN,YILIN EN BAŞARILI DİŞ LABORATUVARI KURUMU SEÇİLEN,AS TEKNİK DİŞ LABORATUVARI KURUCULARI ,DÜNYALAR GÜZELİ HANIM EFENDİSİ,TAÇSIZ KRALİÇESİ SEVGİ TUTUŞ VE 30 YILLIK TECRÜBELİ GENÇ YAKIŞIKLI BEYEFENDİLERİ ÇAYAN ÇİÇEKTAŞ VE MÜCAHİT GÜLER’E,GAZETEMİZİN 27.KURULUŞ YILI,ULUSAL BASIN GECESİN’DE,ONUR PLAKETİ,BAŞARI ÖDÜLÜNÜ TAKDİM EDECEĞİZ.AS TEKNİK DİŞ LABORATUVARI YÖNETİCİLERİNİ VE BİR BİRİN’DEN DEĞERLİ TEKNİK GENÇ YETENEKLİ ÇALIŞKAN DÜRÜSTLÜĞÜN DEN ÖDÜN VERMEYEN PERSONELLERİNİ KUTLUYOR,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.İşte böylesine azmin zaferini yakalayan,Basın Ödülüne layık görülen,yılların tecrübesi ve emektarı,As Teknik Diş Laboratuarı yöneticilerinin öz geçmişini ve başarılı Meslek hayatını, siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik.
Ben Sevgi Tutuş. 1991 dogumluyum. Ailem aslen Mardinli. Ben Adana’da doğdum ve büyüdüm. 13 yaşımdan itibaren hem okul hem iş hayatım oldu. Babamın saglık sorunlardan dolayı üniversiteyi yarıda bırakıp tamamen iş hayatına atıldım. Diş laboratuvarında önce sekreter olarak işe başladım. Çalışmayı, öğrenmeyi hep çok sevdim. Kendimi geliştirerek önce diş teknisyeni oldum. Sonrasında yönetici ve hasta danışmanı olarak çalışmaya devam ettim. Yaklaşık 11 yıldır hem klinik hem atolye kısmında çalışmaktayım. Biz diş teknisyenleri doktorlarımızın ve hastalarımız gizli kahramanlarıyız. O muhteşem gülüşlerin mimari doktorlarımızdan sonra bizleriz. Ben ve ekibim, doktorlarımızın ve hastalarımızın ne istediğini cok iyi ve dikkatli bir şekilde dinleyip, onlara en guzel hizmeti vermek icin canla başla çalışıyoruz. Sadece yurt içinde değil , yurt dışındanda bir çok hastamız var. Adana ve diğer illerde en iyi diş doktorları ve klinikleriyle çalışıyoruz.
Ağız ve diş sağlığı aslında çok katmanlı bir sağlık hizmeti. Hasta sadece doktoruyla temasta olur. İşin mutfağını, laboratuvarını ve laboratuvarda çalışan ekipleri görmez. Bizde hastaları görmeyiz genelde. Genel kural böyledir ama ben meslek hayatım boyunca bunu hiç kabul etmedim ve hastalarımla hep iletişim içerisinde oldum. Çünkü dişlerini yaptıgımız her hasta bizim için özeldir. Diş rahatsızlığı olan hasta ve yakını benimle iletişime geçtikten sonra sıkıntılarını , ne istediklerini dile getirir. Onları dikkatlice dinler, sorunlarını anlarım. Hastayı rahatlatır, beklentilerini en iyi şekilde karşılamak adına gerekli çalışmaları yaparım. Hastalarıma hep mevcut diş sorunlarını kafalarına çok takmamalarını, gülüşlerinin büyüsünü kullanmaya ve ışık saçmaya devam etmelerini, dişleriyle ilgili sıkıntıları en kısa zamanda çözeceğimi içtenlikle ve samimiyetle dile getiriyorum.
Yurt dışından gelen hastalarımızı evlerinde gibi rahat hissettirmek icin en iyi otellerde konaklatıyoruz. sonra atölyede misafir ediyor işin nasıl yapıldıgını aşama aşama gösteriyoruz. Çalıştığımız kliniklerden hastanın diş sıkıntısına gore alanında uzman doktorlarımızdan birinden randevu alıp doktor eşliğinde tedavisine başlıyoruz.
uzman doktorumuz atölyeye ölçüleri gönderdikten sonra işin mutfağında bizler devreye giriyoruz. Bu bizim en sevdıgımız kısım. Kimlerin yüzünü güldüreceğiz diye heyecanla ölçüleri dökmeye başlıyoruz. Yapılan her diş ilk işimizmiş gibi aynı heyecan ve özveriyle muhteşem gülüşler için gece gündüz çalışıyoruz.
Hastaya takacağımız dişler labratuvarda bir cok asamadan geçmekte. Milimler, renkler, estetik dişler bizim icin cok onemli. Beğenmediğimiz,içimize sinmeyen hiç bir dişi doktorlarımıza göndermiyoruz. Çünkü burda sadece kendimizi değil doktorlarımızın kalitesinide temsil ediyoruz.
Ben hastanın işlemi bıttıkten sonra iletişimi asla kesmiyorum. kendı aılemden biriymiş gibi goruyorum. Onları belli periyodlarla aramaya, diş saglıgıyla ılgılı bır rahatsızlıkları olup olmadıgını kontrol etmeye devam edıyorum. neler yapıp yapmamaları gerektiğini söylüyor, kafalarına takılan soruların hepsını tek tek cevaplıyorum. Biz AS TEKNİK diş labratuvarı olarak 20 yıldır bu sektördeyiz . burda son teknolojı cihazlarla çalışmaktayız. Şehir içi ve dışı olmak uzere pek çok doktor ve kliniğe özel hizmet vermekteyiz. 18 kişilik bir aileyiz.Her zaman daha iyisini yapmak icin yurt ici ve yurt dısından son teknolojileri yakından takip ediyoruz . doktorlarımızla haftalık görüşmeler yapıyor, fikirlerini alıyoruz. İçine kendi hayal gücümüzüde katarak doktorlarımıza ve hastalarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz dedi.Diğer kurucu ortaklarınıda okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz.
Mücahit Güler ,1986 Maraş doğumluyum. 2002 yılında 15 Yaşında Diş Labaratuvarında, Diş Teknisyeni olarak Temelden çıraklıktan, Aktif olarak her bölümde çalışmaya başladım. 2003 yılında 16 Yaşında Çıraklık Kalfalık Belgemi 3 yıllık Egitim Sonrası, Milli Eğitimden almaya hak kazanarak, 2006 ve 2007 yılında Sağlık Bakanlığın vermiş olduğu Eğitimde Diş Protez Teknisyenligi Meslek Belgesi almaya hak kazandım. 20 yıldır bu meslek üzerinde aktif olarak çalışıyorum. AS TEKNİK Diş Laboratuvarı nı, 18 kişilik kadromuzla iş veren olarak meslegimi severek Yapmaya devam ediyorum dedi. Mücahit Güler, As Teknik Diş Labaratuvarı olarak tüm Diş Hekimlerimize Hitab edecek kadroya sahibiz ve Bizler Hekimlerimizle birlikte birar Aile ortamında çalışmaya devam Ediyoruz. Önceliğimiz Hekimlerimize gelen Hastalarımızı memnun etmektir dedi.As Teknik Diş Laboratuvar’ının diğer ortakların’dan Çayan Çiçektaş 1984 Adana doğumluyum. 13 yaşından beri çeşitli diş laboratuvarların’da çalıstım.12 yıldır’da As Teknik Diş Laboratuvarına’da kendi isimi kurdum. Adana ve çevre illerinendeki bir çok başarılı tercih edilen Diş Hekimlerimize’de,sınırsız kalite ve güvenle işin ehli,Mesleğin’de uzman seçkin kadromuzla en iyi hizmetleri vermekten de gurur duyuyoruz dedi. Çayan Çiçektaş, atölyemizde, son sistem teknolojiyle kusursuz olarak, grekli egitimleri almış uzman kadromuzla hizmet vermeyi amaç edindik.İşimizi sever yapmaktayız.Bizi tercih eden tüm kurum ve kuruluşlara,Diş Doktor ve Yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz dedi.Bizde Güney Havadis Gazetesi yetkilileri olarak AS TEKNİK DİŞ LABORATUVARI KURUCU YÖNETİCİLERİ SEVGİ TUTUŞ,ÇAYAN ÇİÇEKTAŞ VE MÜCAHİT GÜLER’i kutluyor,Başarılarının devamını diliyoruz.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp