Ana Sayfa Güncel 16 Nisan 2022

Bora Toprak Kimdir? Alaattin Çakıcı’nın Yeğeni Bora Toprak ve Adana’nın Saygın Aileleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Alaattin Çakıcı’nın yeğeni Bora Toprak, Adana’nın tanınmış aileleri ve başarılı iş insanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi….

Alaattin Çakıcı’nın yeğeni Bora Toprak, Adana’nın tanınmış aileleri ve başarılı iş insanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. Çakıcı ise iftar yemeğine video konferans ile görüntülü olarak katıldı.

Adana’da düzenlenen iftar yemeğine yoğun katılım gerçekleşti. Alaattin Çakıcı‘nın yeğeni Bora Toprak’ın yanı sıra önemli isimler iftarda bir araya geldi. Adana’nın saygın ailelerinden Batural Ailesi, İnce Ailesi, Bucak Ailesi, Tekdemir Ailesi ve Gücüm Ailesi iftar yemeğine katılanlar arasındaydı.

İftar yemeğine Alaattin Çakıcı da video konferans yöntemiyle katıldı. Görüntülü olarak katıldığı iftar yemeğinde, misafirleri tek tek selamlayan Çakıcı, herkesin Ramazan Ayı‘nı kutladı. Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Alaattin Çakıcı, önemli isimlerin iftar yemeği gibi önemli ve manevi bir ortamda bir araya gelmesinden mutluluk duyduğunu belirtirken bu tür birlikteliklerin ilişkileri güçlendirmesini umduğunu ifade etti.

Düzenlenen iftar yemeği fotoğraf karesi ile ölümsüzleştirildi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Phone
WhatsApp