Ana Sayfa Güncel 6 Mayıs 2022

Alaattin Çakıcı’nın Danışmanı Önallar Restaurant’da Bayramlaşma Ziyaretlerinde Bulundu

Alaattin Çakıcı’nın Baş Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan, Ramazan Bayramı’nı Muğla’da geçirdi. Aydoğan, gazeteci dostları ile bir araya…

Alaattin Çakıcı’nın Baş Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan, Ramazan Bayramı’nı Muğla’da geçirdi. Aydoğan, gazeteci dostları ile bir araya gelerek Fethiye’de bir dizi ziyaretlerde bulunarak tanıdıklarıyla bayramlaştı.

Gazeteci Ferhat Aydoğan’ın Muğla’da gerçekleştirdiği bayramlaşma ziyaretlerine, Haber 48 Gazetesi’nin imtiyaz sahibi ve kurucuasu olan Gazeteci Metin Gire de eşiik etti. Yeni projeler ve Muğla Genç Tv girişimi için birlikte hareket eden Ferhat Aydoğan ve Metin Gire, Ortaca Dalaman, Göcek ve Fethiye’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Keyifli oldukları gözlemlenen ikiliye Muğla’nın en çok takipçiye sahip ‘Muğlakafası’ isimli Instagram sayfasının kurucusu da eşlik etti.

Fethiye’nin kahvaltısı ve etiyle ünlü işletmesi Önallar Restoran da, Ferhat Aydoğan ve Metin Gire’nin bayramlaşma ziyaretlerinde bulundukları noktalar arasındaydı. Keyifli vakit geçirdikleri gözlemlenen ikili burada akşam yemeği eşliğinde sohbetlerine devam etti. İyi dost olan Gire ve Aydoğan’ın iş konusunda da kol kola hareket etme kararı aldıkları ve bundan sonraki projeleri birlikte yürütecekleri belirtildi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |