Ana Sayfa Güncel 3 Şubat 2022

AKP’den flaş ittifak çıkışı… Bahçeli bu sözlere ne diyecek

AKP Genel Başkan Yardımcısı AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen, “Adem Metan” Youtube kanalına konuk oldu, “Başka partilerle de ittifaklarımız olabilir” dedi…

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, başka partilerle ittifak yapılabileceğini ifade ederek, “Başka partilerle de ittifaklarımız olabilir” dedi.

“Cumhuriyetimiz için ikinci yüzyılı ve AK Parti’mizin ikinci 20. Yılı ile birlikte bir kesişme var. Buraya dair bir şey yapalım diyorum. Bu seçimler sadece siyasi parti seçimi değil aslında. Seçimleri kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz” diyen Şen, başka partilerle ittifak yapılabileceğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Bu tabi bizim vereceğimiz bir karar değil milletimizin vereceği bir karar bu yüzden hep sokaklardayız. Teşkilatlarımız hep sokaklarda, mahallelerde. 2023’ü kazanacağımızı düşünüyoruz. Yüzde 40 oranında bir oy potansiyelimiz var. Cumhur İttifakı olarak tek partiden oluşmuyoruz MHP ve BBP var. Başka partilerle de ittifaklarımız olabilir. Cumhur İttifakını daha da büyütebiliriz, büyütmemiz de lazım.”

Odatv.com

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp