TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİNAna Sayfa Güncel 9 Mayıs 2022

AK PARTİ’DE MUTLU GÜN YAŞANDI KAHRAMAN VE KARAHAN AİLELERİ DÜNÜR OLDU

Ahsen ile Hanifi dünya evine girdi. Ak Parti Adana İl Başkanlığında yaklaşık 14 yıl Özel Kalem Müdürlüğü…

Ahsen ile Hanifi dünya evine girdi. Ak Parti Adana İl Başkanlığında yaklaşık 14 yıl Özel Kalem Müdürlüğü yapan Orhan Kahraman, ortanca oğlu Hanifi Kahraman’ı, Adana’nın güzel kızlarından Ahsen Karahan ile evlendirdi. Kahraman ailesi ile Karahan Ailesi dünür oldu.
Düğün Baraj 4,5 durak, yani Bülent Angın Bulvarı üzerinde bulunan Rüya Müzikhol’de gerçekleşti. Düğüne çok sayıda eş, dost ve ahbap ile, siyasiler katıldı. Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyelerinin katılımı da dikkat çekti.
Nikahın şahitliğini Ömer Bülbül ve Hakkı Altekin yaparken, Ahsen Karahan ile Hanifi Kahraman’ın nikahını da Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı ve çifte mutlu evlilikler diledi. Başkan ayrıca damada bir çeyrek altın taktı.
Düğüne ayrıca Ak Parti eski İl Başkanı Fikret yeni katılarak, çifte mutlu evlilikler dileyip, tebrik etti.Baba Orhan Kahraman gelen tüm konuklarla tek tek ilgilendi. Çiçeklerin çokluğu dikkatlerden kaçmadı. Orhan Kahraman ve damadın annesi Aysel Kahraman’ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu.Bizde Güney Havadis Gazetesi Yetkilileri olarak,Kahraman ve Karahan Ailelerine hayırlı olması dileklerin de bulunuyor Genç Çiftlerede Mutlu Saadetler,Sağlıklı huzurlu,mutlu,umutlu bir şekilde ömür boyu geçirmelerini temennisin de bulunuyoruz.Rabbimiz Her iki cihanda ayırmasın.

Kaynak: Sonvakit

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp