TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 11.003.317
AKTİF VAKA: 689.980
ÖLÜM: 86.099
İYİLEŞME: 10.313.337

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Yazarlar 28.11.2021 66 Görüntüleme
Metaverse Nedir ?

Metaverse Nedir ?

SEN Mİ METAVERSE HİZMET EDECEKSİN METAVERSE SANA HİZMET EDECEK.

Cisim alemine ve bu kainata fiziksel varlık dememizin tek nedeni beş duyumuzla his ediyor yani algılıyor olmamız ve bu algıları zihnimiz tarafından yorumlanıp suret giydirilmesinden dolayıdır. Bu yorumlama tamemen bireyin yani kendimizin insiyatifinde gerçekleşiyor olmasıdır. Yorumlamayı bireysel insiyatifimizde gerçekleştirmemiz yorumladığımız şeyler üzerinde özgür seçim ve tasarufta bulunmamızı sağlamakta.
Dijital ve sanal olarak insanlığa sunulan ve hislere hitap ettiğinden dolayı dijital sanal gerçeklik oluşturuan 5G ve 6G teknolojisiyle insanlığı kendi dijital sanal gerçekliği içine sürükleyen METAVERSE projesi ise insanın insiyatif ve seçim hakkını elinde alarak tek bir kişi veya kişilerce yönetilen bir dijital dünyanın içinde daha derin ve itiraz hakkı olmayan köleleşmiş insan topluluğu yaratmak.

Eğer toplumumuza insanlığın bireysel ve tassaruf hakkının kendisinde olduğu, bu kainatın insan zihnin kendi insayatifi ile suretlendirdiği bir kainat olduğu bilincini ilke ve disiplinleriyle anlatan temel düsturu üzerinde inşa edilmiş VARLIĞIN BİR-LİĞİ inançsal öğretisini gereğince ve yeterince anlatamazsak bu toplumda yaratılan dijital gerçekliğin malzemesi yani kölesi olmaktan kurtulamaz.

Seyyit Cemal Dede.

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği: Ontolog


Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp