Ana Sayfa Yazarlar 6.12.2021 1700 Görüntüleme
Harekete geçerseniz belki geç kalmış olmazsınız

Harekete geçerseniz belki geç kalmış olmazsınız

Ağır bedeller ödüyerek Anadoluyu yurt edinen Türkler, günümüzde iktidar olma çoğunluğunu dahi sağlayamaz halde, kendisini ümmetleştirerek kimliksizleştirmenin girdabında yok etmeye çalışan, Türkün kendi inancı ve kültürü olmayan nakşi tarikatların oyuncağı olmuştur.
Sünnileştirilerek ve ümmetleştirilerek milli kimliğini kaybetmek üzere olan sünni Türkler, sizin anadoluda tutunabilmenizin ve milli bir kimlikle var olabilmenizin tek sigortası ve tek alternatifi olan aynen sizin gibi adına Alevi denilerek kimliksizleştirilmeye çalışılan Türkmen Kızılbaşlardır.

Eğer kendi milli kimliğinizle anadoluda var olmak istiyorsanız, aynı ırkın evladı ve Türk kültürünün öz taşıyıcıları olan günümüzde alevilikle yaftalanmış Türkmen Kızılbaşlarla ivedi olarak kucaklaşın.
Türkmen Kızılbaş kandaşlarınızla kucaklaşmanız için yakın geçmişte milli kimliğinizi ümmetleştirerek büyük bir ihanetin kapısını aralayan MHP ve Türkeş anlayış ve zihniyetinden kurtularak Türkmen Kızılbaş kandaşlarınızla kucaklaşın, yoksa bunun aksi mümkün olamayacağı gibi Anadoluda Türklüğün hazin sonunu kendi ellerinizle hazırlamış olursunuz.
Harekete geçerseniz belki geç kalmış olmazsınız.
Seyyit Cemal Dede.

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği: Ontolog


Tema Tasarım |