TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİNAna Sayfa Yazarlar 16.11.2021 527 Görüntüleme
Çınlama kontrol programları

Çınlama kontrol programları

Çoğu çınlama kontrol programında amaç, beyne çınlama seslerinde dikkatinin daha az dağılmasını ve bunun yerine sizin önem verdiğiniz diğer seslere odaklanmasını öğretmektir. Çınlama sesleri arka plana atılarak, çınlamadan muzdarip kişilerin hayatta daha önemli şeylere odaklanabilmesi sağlanır.

Çınlamada rahatlama olanağı parmaklarınızın ucunda

ReSound Relief, kulak çınlamasının baskılanması ve kontrolü için piyasadaki en kullanışlı çınlama uygulamalarından biridir. Çınlama kontrol programının bir parçası olarak, ReSound Relief dilediğiniz yerde ve zamanda ses terapisi, rahatlatıcı egzersizler, meditasyon ve rehberliğin bir birleşimini sunar.

Stres ve kaygı yönetimi

Kulak çınlaması ve stres birlikte bir kısırdöngüye yol açabilir: Çınlama strese yol açabilir ve stres de çınlamayı daha da kötüleştirir.

Stresle başa çıkmak için yatıştırıcı/sakinleştirici sesler dinleme, egzersiz ve meditasyon gibi kaygı giderici önlemlere başvurmak, etkili bir çınlama tedavisi sağlayabilir.

Zaman alır

Hiçbir çınlama tedavisi anında etki etmez – çınlamanızı kontrol altına almak için zaman ve sebat gereklidir.
Size tavsiye edilen beceri ve stratejileri oluşturmalı ve bunları hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz. Ama sabırlı olun – birçok kişi bilhassa yardım alabilecekleri yetkin bir işitme uzmanı bularak çınlamada rahatlama sağlayabilmektedir.

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği: Odyolog


Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp