Ana Sayfa Siyaset 21 Ağustos 2021

AKP’li isimlerden Mansur Yavaş’a Yemek…

Odatv’de geçen bir haberde, Ak Partili isimlerin, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a destek yemeği düzenlemeleri gündeme bomba gibi düştü.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanvekili, halen VakıfBank Yönetim Kurulu Üyesi olan AKP’li Sadık Yakut ile Eski Ardahan Milletvekili Saffet Kaya, Ankara’da, bu gece ilginç bir yemek gecesi düzenledi.

AKP’li isimler, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a destek yemeği düzenledi. İki isim aynı zamanda, Mansur Yavaş’la fotoğraf da çektirdi.

Öte yandan, AKP’li Saffet Kaya, dün de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu, Türkiye Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan’la beraber Kars’ta poz vermişti. Kaya, Bilal Erdoğan’ın yanında etkinliklere katılmıştı.

Saatler önce Bilal Erdoğan’la yan yana görülen Kaya’nın, saatler sonra Mansur Yavaş’a destek yemeği düzenleyenler isimlerin arasında yer alması dikkat çekti.

Saffet Kaya’nın Facebook hesabından, “Milletvekilimiz sayın Saffet Kaya, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mansur Yavaş bey ve önceki dönem Adalet Bakanı sayın Oltan Sungurlu beyle ailece yemekte buluştular” paylaşımı da yapıldı.

Mansur Yavaş’a yakın kaynaklar ise, organizasyonun “yemek” değil, Büyük Birlik Partisi’nin kurucularından, eski ANAP milletvekili Esat Bütün’ün kızının nikah töreni olduğunu belirttiler.

Free Cheat
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp