Ana Sayfa Güncel 13 Kasım 2021

Sedat Peker’den kritik iddialar… Ankara’da kokain ve fuhuş partisi

Sedat Peker dikkat çeken iddialarda bulundu. Peker, Ankara ve İstanbul’da zenginlerin, siyasetçilerin ve bürokratların kokain ve fuhuş partileri verdiğini iddia etti.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Daha önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’yle ilgili uyuşturucu ve fuhuş partileri iddialarıyla paylaşımlar yapan ve çokça tartışılan Peker, bu sefer de adres olarak Ankara ve İstanbul’u gösterdi.

Ankara’da lüks bir otel adı veren Peker, İstanbul’da da bir otel ve rezidansı tarif ederek, siyasetçiler ve bürokratlar için fuhuş ve kokain partisi verildiği iddiasında bulundu.

Sedat Peker, şu iddialarda bulundu:

“Bütün zenginler, siyasetçiler, bürokratlar orada. Bu senenin Nisan – Mayıs aylarında otelin lobisinde bulunan bir bürokrat bayanın gördüklerinden rahatsız olması üzerine polisi aramasıyla otele fuhuş baskını yapılmıştı. Bununla ilgili haberleri internetten sildirebilmiş olsalar da poliste resmi kayıtları mutlaka duruyordur. Onları yok edemezler (Eğer yok edilmişse bu çok daha büyük bir skandal. O zaman ortalık daha da şenlenir.). Bu otelin ilk katlarında Rus bayanlar müşteri olarak kalıyor. Bazen de orta katları kullanıyorlar. Otele gelen zengin iş adamlarımız, siyasetçilerimiz, bürokratlarımız otelin lobisinde işlerini hallederken bazı otel personellerinin aracılığıyla kadınların odasına çıkıyorlar.”

“KAYIT DA VAR”

Aynı otelde devlet kademesinin de toplantı yaptığını söyleyen Peker, “en komiği de” diyerek, şunları söyledi:

“Bu otelde İçişleri Bakanlığı’nın ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün bazı çalışma toplantıları da yapılıyor (NE KADAR ACAİP DEĞİL Mİ?). Bölge idare mahkemesi başkanımız Sayın Esat Toklu da bu otelin müdavimlerinden. Hem başka kimler var kimler.”

Sedat Peker, daha sonraki paylaşımında ise partilere katılanların listesinin elinde olduğunu ve yalanlanması durumunda açıklayacağını söyledi. Peker, “Şunu söylemeyi unuttum. Sakın ola beni yalanlamaya kalkmayın. Bilirsiniz bu işlerde çok iyiyim, adamı tüm dünyaya rezil ederim. Partilere katılanların ve müdavimlerin isim listesi bende. Biraz Whatsapp yazışması, birkaç kayıt da var. Tekrar söylüyorum, sakın beni yalanlamaya kalkmayın. Ayrıca bütün ülke fuhuşa, kokaine batmış demesinler diye daha elimde bulunan yüzlerce yerin ismini yayınlamadım. Amacım ülkeye zarar vermek değil, hızlıca bu iğrençliklere son verilmesi ve de sahte kahramanlık yapanların, metruk binaları yıkın diyenlerin akıllı olması içindi” dedi.

İşte Sedat Peker’in o paylaşımları:
Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Phone
WhatsApp