Ana Sayfa Güncel 4 Eylül 2021

Şanlıurfa’nın Tanınmış Aileleri Karadağ ve Karataş ailelerinin mutlu günü

Türkiye’nin tanınmış ailelerinden ve Şanlıurfa’nın tanınmış aşiretleri Karadağ ve Karataş ailesinin evlatları dünya evine girdi.

Türkiye’nin tanınmış ailelerinden ve Şanlıurfa’nın tanınmış aşiretleri Karadağ ve Karataş ailesinin evlatları dünya evine girdi.

Şanlıurfa Beyaz Saray Düğün Salonunda gerçekleşen düğün töreni çok muhteşem geçti.

Elit Karadağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karadağ’ın yeğeni olan Veysel Karani Karadağ,Karataş ailesinin önde gelen ismi Halil Karataş’ın kızı Hayriye Karataş ile dünya evine girdi.

Karadağ aşiretine mensup ailenin önde gelenlerinden İş adamı İsmail Karadağ ve abisi Mehmet Karadağ düğün törenine katılan davetlilere ayrı ayrı teşekkür ederek;”Karadağ ve Karataş ailesinin bu mutlu gününden gelen gelmeyen arayan sonra unutan herkesten razı olsun Allah’ım. Allah’ım herkese bu mutluluğu yaşatsın. Ben ve biz herkesi Allah için seviyoruz küsmece darılmaca yok”şeklinde ifadelerde bulundular. Çok sayıda kişinin katıldığı düğün töreninde siyasetçiler, bürokrasiler ve aşiret mensubu kişiler düğünü halaylarla kutlandı.

Düğüne Şanlıurfa Belediye Başkanı , Şanlıurfa Akparti İl Başkanı,Şanlıurfa İş Kur İl Müdürü’Akparti Gercüş ilçe Başkanı,Dünya Basın Federasyonu Üyesi Gazeteci Ferhat Aydoğan,Bucak aşireti mensubu ve Karadağ ve Karataş ailesinin yakın akrabası olan Türkiye Geneli Zırıkanlılar Derneği’nin Genel Başkanı İrfan Bucak ve bir çok siyasetçi ve bürokrasinin katılımı ile gerçekleşirken,Türkiye’nin ünlü ses sanatçısı Benhur sahne alarak gelen davetlilere türküler söyledi.Yemekli müzikli ve proğramlı geçen düğünde yöresel folklor ekibide sahne alarak ilgi odağı oldu.

Törene Türkiye’nin her yerinden gönderilen çiçekler ve çelenkler düğün salonuna sığmadı.

Haber : Gazeteci Ferhat Aydoğan

Free Cheat
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp