Ana Sayfa Güncel 1 Temmuz 2021

Öldüren İhmal

Adana’da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre yolda seyir halindeyken ani bir manevra ile Doğukan Demir’in kullandığı…

Adana’da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre yolda seyir halindeyken ani bir manevra ile Doğukan Demir’in kullandığı aracın kaza yapmasına sebep olan Adana Çukurova Diyaliz Merkezine ait araç, kaza yerinden hızla uzaklaştı.

Kaza anında arabada bulunan ailenin, ağır yaralanan 4 yaşındaki çocuğu olay yerine çağırılan ambulans ile hastaneye kaldırıldıktan 4 gün yaşam mücadelewini kaybederek ölüyor..

Olay anında içinde bir şöför ve birde diyaliz merkesi yöneticisi bulunan araç, olaydan 20 gün sonra emniyet güçleri tarafından bulundu.
Olay anında araçta olan şöför ve diyaliz merkezi yöneticisi göz altına alındı…

Diyaliz aracını kullanan şöför tutuklanırken araçta bulunnan yönetici serbest bırakıldı..

Kaza yapan aracın sürücüsü bayanında en sol şeritten ilerlerken sağından gelen aracın önüne manevra yaptığını ve kendisininde kazayı önlemek amacı ile sola kaçış manevrası yağtığı esnada hakimiyetini kaybettiğinde kazanım meydana geldiğini ifade etti.

5 yaşında ki çucuğunu kaybeden Acılı aile beyanında yolu şöföre tarif eden ve şöföre talimat veren kişinin araçta bulunan diyaliz merkezî yönetici olduğunu ve onunda suçlu olduğu tutklanmadığını belirterek acılarının iki katladığını iafe etti.

Acılı baba yaptığı açıklamada; Kaza yapmamıza ve çocuğumuzu kaybetmemize sebep olan Sağlık kuruma ait bir araç. Biz kaza yaparken hızla olay yerinden uzaklaşıyor. Bu nasol bir vicdansızlıktır? Biz kendi imkanlarımızla ambulans çağırıyoruz. Olay yerine çağırıdığımız ambulans ile hastaneye kaldırılan 5 yaşındaki oğlum hayatını kaybetti. Adalet istiyoruz dedi…

Ali Hıdır DİNÇER

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Phone
WhatsApp