Ana Sayfa Güncel 30 Haziran 2021

İçimdeki Gücü Keşfettim!

Ben dilek 23 yaşındayım. 6 yıldır diyalize giriyorum ve böbrek nakli bekliyorum. Ailem şeker hastası olduğundan dolayı…

Ben dilek 23 yaşındayım. 6 yıldır diyalize giriyorum ve böbrek nakli bekliyorum. Ailem şeker hastası olduğundan dolayı onlardan nakil gerçekleşemiyor malesefki vericim yok. Bizim ülkemizde organ bağışı yeterisiz oldugundan dolayı organ nakli beklerken hayatlarını kaybeden insanlar var.

Halbuki beyin ölümü gerçekleşen insanlar bağış yapıp ve öldükten sonra ailesi de onay verip organları bağışlansa ben ve benim gibi binlerce insanın yeniden doğuşu olabilir. Evet onlar içinde zor bir süreç ama vefat eden yakınlarının organları başka birisine can olucak. Onu yeniden yaşatıcak.

Organ nakli bekleyen insanların Umutlarına umut,hayallerine hayal eklemek bağış yapacak kişilerin elinde. Lütfen bizlerin sesi olun. Organ bağışı yapın. İnsanları hastanelerden,diyaliz merkezlerinden,oksijen makinalarından,yapay kalplerinde n kurtarın.

Yeni bir böbreğe,yeni akciğere,yeni kalbe, yeni karaciğere ihtiyacı olan insanlar var. Bize hayat verin. Kutladım. Pasta yapıp makinamı süsledim. Yakında evde diyalize gireceğim. Farkındalık yaratmak istiyorum. İnsanlara bende umut olmak istiyorum .

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Phone
WhatsApp